+48 791 653 570

2019-02-22

Piękna i świeża skóra na wiosnę!


Piękna i świeża skóra na wiosnę!

Przedwiośnie to idealna okazja do naprawy wszelkich szkód wyrządzonych przez zimę naszej skórze. To najlepszy czas na regenerację skóry zanim poczuje ona pierwsze promienie słoneczne. Po zimie najczęściej nasza skóra jest przesuszona, pomarszczona i czerwieni się, a wszystko to dzieje się za sprawą uszkodzenia wierzchniej warstwy naskórka, który odpowiada za ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Poniżej niektóre z zabiegów polecanych przez naszych lekarzy medycyny estetycznej i wykonywanych w gabinetach Parkowa.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Stosowany jest m.in. w takich zabiegach jak: mezoterapia, wolumetria, korekcja zmarszczek i bruzd oraz modelowanie twarzy. Dzięki tym zabiegom nasza skóra odżyje, poprawi się jej sprężystość i elastyczność, znikną bruzdy i zapadnięcia oraz zahamuje procesy starzenia się skóry. Ponadto zabiegi te możemy wykonywać na skórze szyi, dekoltu i dłoni. Wszechstronne zastosowanie kwasu idealnie odnowi naszą skórę na wiosnę.

Botoks

Toksyna botulinowa kojarzona jest głównie z niwelacją zmarszczek w górnej części twarzy. Zabiegi te mogą być wykonywane przez cały rok. Działanie botoksu powoduje nieznaczny paraliż mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki, co skutkuje rozluźnieniem mięśni mimicznych twarzy. W efekcie końcowym otrzymujemy wygładzoną skórę. Ale botoks to także dobry sposób na zmniejszenia napięcia mięśni żwaczy. Osoby borykające się z nadmiernym napięciem tych mięśni (np. zaciskające zęby w nocy), migrenami lub kwadratowym wyglądem twarzy powinny docenić dobroczynne działanie botuliny.

Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów odmładzających i regenerujących wykonywanych przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Zabiegi te wykonywane są zgodnie ze sztuką zawodu medycyny estetycznej i przy wykorzystaniu szerokiego spektrum preparatów o najwyższej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na naszej stronie oraz podczas wizyt w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2A. Dodatkowych informacji udzielimy również pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Zabiegi medycyny estetycznej na wiosnę to bardzo dobry wybór!

Zapraszamy.

«powrót