+48.791653570

2019-03-25

Profesjonalne modelowanie konturów twarzy


Z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność powodując zmianę konturów naszej twarzy. Jednym ze sposobów na poprawę kształtu konturów twarzy jest zabieg medycyny estetycznej jakim jest wolumetria. Zabieg wolumetrii spłyca zmarszczki, przywraca twarzy odpowiednie proporcje oraz pozwala na modelowanie rysów twarzy. W efekcie otrzymujemy nowy, młodszy wygląd.

Zabieg wolumetrii polega najczęściej na wprowadzeniu pod skórę kaniuli z zawartością wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia. Zazwyczaj wypełniacz ten jest gęstszy od zwykłych wypełniaczy i posiada inne - wyższe stężenie samego kwasu hialuronowego. Kaniulę wprowadza się głęboko, często pod mięśnie lub na okostną "modelując" miejsca do tego wskazane jak:

Zabieg jest bezbolesny, a efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się nawet do 24 miesięcy. Istnieją jednak przeciwskazania do jego przeprowadzenia u osób z aktywnymi i nieuregulowanymi chorobami autoimmunologicznymi, ze skłonnościami do bliznowców, czynną chorobą nowotworową czy u kobiet w czasie ciąży. Więcej o samym zabiegu i przeciwskazaniach przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - medycyna estetyczna twarzy.

Nasi lekarze medycyny estetycznej stosują wysokiej jakości wypełniacze ze specjalną odmianą kwasu hialuronowego np. z serii Juvederm Voluma, Belotero Intense czy posiadające w swoim składzie hydroksyapatyt wapnia jak Radiesse. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego posiadają bezpieczne i nowoczesne sieciowanie zapewniające trwałe, wielomiesięczne efekty, przewidywane i naturalne efekty oraz bezpieczeństwo. To od sposobu sieciowania kwasu hialuronowego zależy czy dany kwas będzie dobrze się utrzymywał w tkankach i nie dawał powikłań w postaci zgrubień czy grudek. Dlatego w gabinetach Parkowa stosujemy tylko najlepsze preparaty renomowanych firm o przebadanym działaniu i certyfikacji na całym świecie.

Dodatkowych informacji o zabiegu wolumterii i preparatów stosowanych w naszych gabinetach udzielimy Państwu podczas wizyty u lekarza medycyny estetycznej lub pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Modelowanie twarzy na wiosnę tylko z nami!

Zapraszamy.

«powrót