+48 791 653 570

2019-05-30

Dlaczego warto mieć własnego dentystę?


Dlaczego warto mieć własnego dentystę?

Dentysty szukamy wtedy, kiedy zaczyna boleć nas ząb. Ale każdy z nas powinien mieć własnego, stałego dentystę. Przynajmniej przez jakiś czas.

Lekarz stomatolog to nie tylko przysłowiowy "dentysta". Większość z pacjentów nie zdaje sobie sprawy z tego, iż regularne widzenia w gabinecie stomatologicznym potrafią uratować życie. Tak. Lekarz dentysta jest w stanie wykryć nowotwory jamy ustnej, chociaż jest to zaledwie jeden procent wszystkich wykrywanych nowotworów złośliwych. Oprócz tego dentysta jest w stanie zdiagnozować takie choroby jak:

Regularne wizyty u stałego dentysty skutkują systematycznie prowadzoną dokumentacją dentystyczną. Dzięki tej dokumentacji każdy pacjent wie jakie zabiegi przechodził, jak często jest u dentysty i na jakie leki ma uczulenie. Ponadto nasz własny dentysta zna nasze pełne uzębienie i wie jak nam pomóc.

Gabinety stomatologiczne cenią sobie stałych klientów. Bardzo często w zaprzyjaźnionych gabinetach stomatologicznych leczą się całe rodziny i ich krewni. Możemy wtedy mówić o rodzinnej atmosferze.

Gabinety Parkowa również cenią sobie obecność stałych Pacjentów. Dzięki temu nasza praca nabiera sensu i chcemy leczyć jeszcze więcej. Z myślą o stałych jak i nowych Pacjentach stworzyliśmy szeroką i nowoczesną ofertę usług stomatologicznych takich jak:

Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A. Zachęcamy także do poszukania wśród naszych lekarzy stomatologów własnego dentysty, który będzie z Państwem "na dobre i złe".

Życzymy zdrowia :)

«powrót