+48.791653570

2019-06-21

Powiększanie ust kwasem hialuronowym


Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Również w gabinetach Parkowa stosujemy zabieg powiększania i modelowania ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Nasze Pacjentki decydują się na ten zabieg, ponieważ jest to jeden z najbezpieczniejszych i skutecznych sposobów na korektę niedoskonałości wargi górnej.

Kwas hialuronowy (glikozoaminoglikan) występuje w naszym organizmie i stanowi jeden ze składników naszej skóry. Do jego głównych zadań należy utrzymanie jej poziomu nawilżenia oraz sprężystości. Ubytek kwasu powoduje, że nasza skóra traci jędrność, sprężystość oraz koloryt. Z wiekiem jego utrata jest coraz bardziej widoczna i może to być dobry moment na wykonanie zabiegu.

Dzięki zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego możemy:

Zabieg powiększania ust możemy wykonać szybko i bez większego bólu. Dobrze przeprowadzony zabieg to taki, kiedy wypełnienie ust nie rzuca się w oczy, a my mamy uczucie naturalnie powiększonych ust.

Do przeciwwskazań zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego należą: ciąża i karmienie piersią, aktywna opryszczka, trądzik w fazie aktywnej oraz niewyrównane choroby autoimmunologiczne.

Na naszej stronie przeczytają Państwo jak przygotować się do zabiegu powiększania i modelowania ust oraz jak wygląda sam zabieg przeprowadzony u nas w gabinecie.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu na miejscu w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A oraz pod numerem telefonu 91 30 787 30 lub 791 653 570.

Życzymy pięknych i zdrowych ust.

«powrót