+48 791 653 570

2019-07-22

Zalety zastosowania implantów zębowych


Zalety zastosowania implantów zębowych

Implanty to niewielkie śruby, które idealnie zastępują nasze naturalne zęby. Bardzo często możemy spotkać się z nazwą implantów jako sztucznych zębów. Implanty wykonywane są z najwyższej klasy czystości tytanu. Okazuje się, że i one przeszły długą drogę ewolucji - od zmiany kształtu, po rodzaj powierzchni kontaktu z kością. W chwili obecnej implantologia obejmuje aż 90% leczenia stomatologicznego, które staje się normą w każdym gabinecie stomatologicznym.

Dlaczego tak bardzo polubiliśmy implanty? Oczywiście powodów jest bardzo wiele. Do najważniejszych zalet stosowania implantów należą:

Implantologia to nowoczesna i sprawdzona metoda leczenia stomatologicznego. Najczęściej stosuje się ją w przypadku uzupełnienia braków zębowych. Do przykładów leczenia implantami kwalifikują się następujące przypadki:

Gabinety Parkowa wykonują profesjonalne leczenie implantami firmy Dentsply FRIADENT. Nasze implanty dostępne są na całym świecie, co sprawia, że nawet za granicą mogą Państwo liczyć na sprawną i fachową pomoc w zakresie wymiany implantu.

Na naszej stronie dokładnie opisujemy proces leczenia w zakresie implantologii, gdzie serdecznie zapraszamy. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu kom. 791 653 570 oraz zapraszamy osobiście do Stargardu, ul. Stefana Okrzei 2 A.

Nasi lekarze implantolodzy zapraszają.

«powrót