+48 791 653 570

2019-07-31

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym


Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym

Na polskim rynku coraz częściej zabiegi medycyny estetycznej wykonują gabinety stomatologiczne. Lekarze stomatolodzy to specjaliści od budowy twarzy i mają ku temu odpowiedznie wykształcenie. W obecnych czasach stomatologia to nie jedynie leczenie zębów, ale również dbałość o estetykę twarzy. Bardzo często zwracamy się do swoich dentystów o radę odnośnie kształtu ust, czoła, policzków czy nosa.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w gabinetach stomatologicznych są bezpieczne. Lekarz stomatolog ma idealne przygotowanie medyczne, które w sposób ciągły rozwija na odpowiednich studiach podyplomowych lub specjalistycznych kursach z medycyny estetycznej. Ważnym jest też to, że nasz dentysta zna swoich pacjentów i wie jakie zabiegi może wykonać. Niestety, niektóre zabiegi medycyny estetyczne mają przeciwskazania o których może nie wiedzieć inny lekarz wykonujący np. zabieg mezoterapii czy wolumetrii. Warto zaufać swojemu dentyście!

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w naszych gabientach stomatologicznych z największą dbałością o każdy szczegół. Słuchamy naszych Pacjentów oraz służymy fachową wiedzą w zakresie wykonywanych przez nas zabiegów takich jak:

Zabiegi medycyny estetycznej dają duże możliwości poprawy urody, co w efekcie przyczynia się do lepszego samopoczucia, dowartościowania, ale również poprawy zdrowia. Zatem zachęcamy naszych Pacjentów do zapoznania się z ofertą, która sukcesywnie powiększa się o nowe zabiegi. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Więcej informacji o naszych wszystkich zabiegach medycyny estetycznej udzielimy pod numerami telefonów 91 30 787 30 i kom. 791 653 570.

Życzymy pięknego dnia!

«powrót