+48.791653570

2019-09-23

Jesienią też zadbajmy o naszą skórę


Jesień to trudny czas dla naszej skóry. Dlatego już na samym początku jesiennej aury należy pomyśleć o profesjonalnych zabiegach poprawiających kondycję naszej skóry w okolicach twarzy, czoła, szyi, dłoni i dekoltu. Nasza skóra po wysokich temperaturach latem najczęściej ulega przebarwieniu czy wysuszeniu, więc musimy poprawić jej koloryt, gęstość, zlikwidować zwiotczenie czy poprawić mikrokrążenie. Ponadto skóra latem szybciej się starzeje, dlatego jesienią musimy zahamować proces jej starzenia.

Poprawy kondycji skóry mogą Państwo dokonać w gabinetach Parkowa w Stargardzie. Nasi lekarze medycyny estetycznej doradzą Państwu jaki zabieg będzie idealny na dolegliwości jakie trapią Państwa skórę i okolice twarzy. W ofercie mamy następujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

Zabiegi medycyny estetycznej mają pomóc nam osiągnąć dobre samopoczucie i satysfakcję z naszego wyglądu dzięki profilaktyce zdrowotnej. W dobie dużych osiągnięć medycyny możemy mieć wpływ na naszą urodę, która z wiekiem ulega zmianie. Zmiany te spowodowane są najczęściej starzeniem się naszej skóry, dlatego coraz częściej szukamy nowych rozwiązań medycyny estetycznej, która proponuje nam przeciwdziałanie starzeniu (anti-aging).

Gabinety Parkowa podążają za nowoczesnymi rozwiązaniami w medycynie estetycznej oferując Państwu zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris oraz połączenia osocza i kwasu hialuronowego Cellular Matrix. Polecamy także bezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLA, o których szerzej piszemy na naszej stronie.

Zapraszamy do Gabinetów Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz do rejestracji pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570. Czekamy na Państwa wizyty od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 19:00, oraz w sobotę po uzgodnieniu telefonicznym.

Życzymy pięknej jesieni!

«powrót