+48.791653570

2019-09-27

Galeria Przemian - co to takiego?


Galeria Przemian - co to takiego?

Od samego początku działalności Gabinetów Stomatologicznych Parkowa dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych usług i zabiegów. Do tego służą nam najlepszej jakości materiały stomatologiczne oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny. Ponadto nasza doświadczona kadra lekarska zapewni Państwu nowoczesne leczenie stomatologiczne, miłą i rodzinną atmosferę oraz troskę podczas każdej wizyty na fotelu dentystycznym.

Dzięki nowoczesnej technologii możemy sprawnie i szybko rejestrować naszą codzienną pracę. Posiadamy sporą dokumentację naszych zabiegów zarówno stomatologicznych jak i medycyny estetycznej. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się wieloma interesującymi przypadkami. W "Galerii Przemian" wstawiamy zdjęcia z stanu początkowego zabiegu po realizację końcową. Bardzo często trudno uwierzyć naszym pacjentom w tak zdrowe i "piękne" zmiany.

W naszej galerii znajdą Państwo albumy z zabiegów stricte stomatologicznych jak np. protetyka, czy medycyny estetycznej, np. przy użyciu kwasu hialuronowego. Zapraszamy na naszą stronę do zakładki - "Galeria".

Więcej informacji o naszych "przemianach" uzyskają Państwo w gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570. Czekamy na Państwa wizyty od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 19:00 oraz w sobotę po uzgodnieniu telefonicznym.

Zapraszamy.

«powrót