+48.791653570

2019-09-30

Mezoterapia - zabieg poprawiający wygląd skóry


Mezoterapia polega na miejscowym aplikowaniu substancji odżywczych, leczniczych lub regenerujących. Substancje te nazywane są koktajlami i zawierają unikalny skład łączący w sobie kwas hialuronowy, polinukleotydy (naprawiają uszkodzone DNA skóry), mannitol, witaminy i inne substancje o działaniu regenerującym. Gabinety Parkowa pracują na najwyższej jakości preparatach jak: Juvederm, Belotero, Filorga, Neauvia, Mesoestetic i inne.

Zabiegi mezoterapii przeprowadza się w dermatologii i medycynie estetycznej najczęściej do leczenia i profilaktyki. Również w naszych gabinetach stomatologicznych mogą Państwo przeprowadzić profesjonalne zabiegi mezoterapii pod okiem doświadczonych lekarzy. Nasza kadra ceniona jest za profesjonalizm i troskliwe podejście do każdego Pacjenta.

Mezoterapia to zabiegi, które mają za zadanie:

Wskazaniami do wykonania zabiegu mezoterapii w medycynie estetycznej są:

Natomiast w przypadku medycyny konwencjonalnej zabiegi mezoterapii wykonuje się przy takich wskazaniach jak:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej, w tym także zabiegów mezoterapii. Zapraszamy do wcześniejszych konsultacji z naszymi lekarzami, którzy wyjaśnią Państwu wskazania i przeciwskazania wykonania zabiegu.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz do rejestracji pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Zabiegi mezoterapii to doskonały sposób na poprawę urody i zdrowia skóry.

Polecamy.

«powrót