+48.791653570

2019-10-24

Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?


Zabiegi medycyny estetycznej coraz częściej stają się standardowymi zabiegami wykonywanymi w gabinetach dermatologicznych, kosmetycznych i stomatologicznych.Zabiegi te stają się skuteczną metodą radzenia sobie z niedoskonałościami, które na co dzień mogą być kłopotem i utrapieniem. Dzięki bogatej ofercie gabinetów medycyny estetycznej problemy te można rozwiązać nawet w krótkim czasie. Czym zatem kierować się przy wyborze odpowiedniej oferty zabiegów medycyny estetycznej? Oto kilka wskazówek.

Kadra lekarska

Lekarz to osoba uprawniona do przeprowadzenia wszelkich zabiegów w ramach swojej specjalizacji. Lekarze medycyny estetycznej cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, kończąc odpowiednie kierunki studiów podyplomowych czy uczestnicząc w specjalistycznych kursach z zakresu niwelowania skutków starzenia. To lekarze uprawnieni są do zakupu bezpiecznych i certyfikowanych preparatów jak również potrafią zaradzić i wyleczyć pacjenta kiedy pojawią się jakieś komplikacje medyczne w trakcie zabiegów upiększających.

Certyfikaty

W poprzednim poście pisaliśmy o kwalifikacjach kadry lekarskiej. Również liczne certyfikaty świadczą o systematycznym podnoszeniu umiejętności lekarzy w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Certyfikaty zazwyczaj umieszczane są w gabinetach oraz na stronie internetowej kliniki.

Preparaty i sprzęt medyczny

Oczywiście ważne są też preparaty na jakich pracuje lekarz oraz sprzęt medyczny. Dlaczego? Dlatego, że nierzadko słyszymy o nieprawidłowo przeprowadzonych zabiegach i wadliwych preparatach. Instytucja świadcząca zabiegi medycyny estetycznej w rzetelny sposób nie może pozwolić sobie na złej jakości preparaty. Dzięki wysokiej jakości preparatów często unikniemy powikłań, a tym samym zwiększamy powodzenie i komfort zabiegu. Musimy również zwrócić uwagę na sterylność, zachowanie podstawowych zasad higieny oraz jakość.

Personel

Nie tylko kadra lekarska powinna wzbudzać nasze zainteresowanie, ale również personel medyczny. Bardzo często lekarz korzysta z pomocy osoby towarzyszącej w planowanych zabiegach. Ważne, abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Strona internetowa

Strona internetowa to ważne źródło cennych informacji o klinice, lekarzach oraz samych zabiegach medycyny estetycznej. Ponadto znajdą tam Państwo pełne dane kliniki oraz informacje o zespole lekarzy świadczących tam swoje usługi.

Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej, przykładami przemian oraz informacjami na temat naszej kadry lekarskiej zamieszczonymi na naszej stronie. Gwarantujemy najwyższej jakości preparaty, sprzęt medyczny oraz wykwalifikowany zespół lekarzy i personelu pomocniczego.

Dodatkowych informacji o zabiegach medycyny estetycznej wykonywanych u nas uzyskają Państwo osobiście w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Zapraszamy.

«powrót