+48.791653570

2019-10-31

Wolumetria twarzy


Wolumetria twarzy

Wolumetria brzmi bardziej jak pojęcie muzyczne niż zabieg modelowania twarzy. Jest to jednak zabieg modelowania i konturowania twarzy bez użycia skalpelu polegający na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego czy hydroksyapatytu wapnia, który skutecznie zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach wskazanych do poprawy. Sam zabieg ma na celu:

Wolumetria to efektywna metoda na powstrzymanie oznak starzenia, wyrównania konturów twarzy, nadawania kształtu wypełnienia zapadniętych policzków i podniesienia jej owalu. A wszystko to podczas bezinwazyjnego zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej. Wolumetria to wyjątkowo bezpieczny zabieg, do którego stosuje się wypełniacze o większej gęstości kwasu hialuronowego, jak również hydroksyapatytu wapnia czy nawet nici liftingujące. Metoda ta nie wyklucza nas z normalnego funkcjonowania. Musimy jedynie pamiętać, aby po wyjściu z gabinetu przez kilka godzin unikać nadmiernej ekspresji twarzy czy spać najlepiej na wznak przez kilka nocy po zabiegu.

Na naszej stronie można dokładnie zapoznać się z przebiegiem zabiegu wolumetrii, który przeprowadzamy w naszych gabinetach. Piszemy tam również o spodziewanych efektach zabiegu oraz ewentualnych przeciwwskazania.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie zabiegu wolumetrii, zapraszamy do kontaktu osobistego w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Nasi lekarze medycyny estetycznej odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją obawy do bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Bądźmy zdrowi i piękni!

«powrót