+48 791 653 570

2019-12-30

Kompleksowa oferta stomatologiczna


Kompleksowa oferta stomatologiczna

Stomatologia to dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem i leczeniem zębów, błony śluzowej, języka i innych tkanek jamy ustnej oraz stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Specjalności jakimi zajmuje się ten dział to:

Gabinety Parkowa od początku swojej medycznej działalności stawiały na wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Dlaczego? Dlatego, że wszystkim naszym lekarzom zależy na zachowaniu najwyższych standardów w zakresie stomatologii. Dzięki nim możemy świadczyć usługi bezpieczne dla każdego Pacjenta. Rodzinna atmosfera to nasza wizytówka. Cenimy wszystkich naszych Pacjentów, cieszymy się z "ciekawych" przypadków medycznych, które jednocześnie uczą nas i zachęcają do dalszej nauki. Dlatego też bardzo często korzystamy z profesjonalnych szkoleń oraz bierzemy udział w konferencjach naukowych poświęconych naszym specjalizacjom. Dzięki temu również możemy powiększać nasze usługi stomatologiczne, które na dzień dzisiejszy przedstawiają się następująco:

Na naszej stronie w zakładce "oferta" można poczytać o wyżej wymienionej ofercie stomatologicznej, zapoznać się z naszym zespołem lekarskim i obsługą stomatologiczną oraz zajrzeć do naszych galerii, które przedstawiają codzienną pracę stomatologa.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej kompleksowej oferty stomatologicznej, zapraszamy do gabinetów w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz do rejestracji telefonicznej pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Życzymy zdrowego uśmiechu!

«powrót