+48.791653570

2020-02-24

Ważna profilaktyka stomatologiczna


Zdrowy uśmiech to najlepsza wizytówka naszej profilaktyki stomatologicznej. Dzięki systematycznemu dbaniu o naszą jamę ustną możemy pochwalić się pięknym uśmiechem i zdrowym uzębieniem. Systematyczna profilaktyka wymaga od nas trochę więcej uwagi i poświęcenia, która jednym przychodzi z łatwością, innymi nie tak bardzo.

Profilaktyka stomatologiczna może odbywać się na dwóch płaszczyznach: w domu i w gabinecie dentystycznym.

Domowa profilaktyka polega na:

Codzienna profilaktyka wymaga od nas systematyczności, obowiązkowości i trochę zaangażowania. Oczywiście wszystkie te czynności zapobiegają powstawaniu takich chorób jak:

Jeśli słabo poradzimy sobie z profilaktyką domową, powinniśmy rozpocząć profilaktykę stomatologiczną w gabinecie swojego dentysty. Wizyty u stomatologa należy odbywać co pół roku, jeżeli nie wymaga od nas tego nagła sytuacja. W każdym gabinecie stomatologicznym przeprowadzone zostaną takie zabiegi profilaktyczne jak:

Gabinety stomatologiczne Parkowa zachęcają swoich Pacjentów do stosowania profilaktyki domowej, jak i korzystania z regularnych kontroli stomatologicznych minimum co pół roku. Dzięki temu zapobiegną Państwo wielu chorobom zębów i jamy ustnej. Zachęcamy do odwiedzin całe rodziny wraz z dziećmi, które otoczymy specjalną opieką i troską.

Więcej o profilaktyce stomatologicznej przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce oferta - profilaktyka domowa i specjalistyczna.

Życzymy zdrowego uśmiechu!

«powrót