+48.791653570

2020-03-31

Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift


Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift

Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej skutecznie walczy z oznakami starzenia się skóry. Do walki tej służą nam preparaty coraz wyższej jakości oraz coraz bardziej rozwinięta technologia w postaci sprzętu medycznego. Do takiego nowatorskiego urządzenia zaliczamy Endermolift LPG, który wykorzystuje techniki LPG. Technologia LPG przeznaczona jest do zabiegów na poziomie naskórka czy skóry właściwej oraz w obrębie tkanki podskórnej. Dzięki takim zabiegom zwiększa się produkcja kolagenu o 240%, a lipoliza tkanki tłuszczowej nawet do 70%.

Jak działa Endermolift LPG?

Endermolift LPG to bezinwazyjny lifting skóry, który przyczynia się do odzyskania jędrności i elastyczności skóry, poprawy owalu twarzy, spłaszczenia zmarszczek czy zniwelowania obrzęków. Ponadto jest zabiegiem bezpiecznym, naturalnym i skutecznym. Największymi zaletami zabiegu Endermolift LPG są:

Zabieg polega na przeprowadzeniu masażu twarzy za pomocą specjalnej głowicy, która pozwala na aktywizację naturalnych procesów regeneracyjnych skóry np. wytwarzanie kolagenu i włókien elastynowych. Wskazania do zabiegu są dla osób, które utraciły jędrność i gęstość skóry oraz chcą skorzystać z chwili relaksu podczas samego zabiegu. Czas wykonywania zabiegu wynosi od 20 do 40 minut, a efekty zabiegu utrzymują się do 6 miesięcy.

Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do korzystania z bezinwazyjnych zabiegów w technologii Endermolift LPG poprawiających jędrność skóry i likwidację zmarszczek.

Więcej informacji udzielimy Państwu podczas wizyt w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerem telefonu: +48 791 653 570.

Polecamy i zapraszamy.

«powrót