+48.791653570

2020-05-15

Wypełniacze Belotero 


Wypełniacze Belotero 

Zabiegi medycyny estetycznej mogą być dobrym rozwiązaniem na nasze problemy z urodą. Możemy dzięki nim odzyskać promienną kondycję skóry oraz pełny kształt ust lub pozbyć się mało lubianych zmarszczek. Ale same zabiegi to nie wszystko. Bardzo ważne jest jakie preparaty stosowane są do tych zabiegów, mają bowiem znaczący wpływ na uzyskanie pożądanych efektów. Najlepiej, kiedy pochodzą z pewnego źródła i są bezpieczne dla naszego zdrowia.

Gabinety Parkowa polecają Państwu bezpieczną dla zdrowia markę Belotero.

Belotero ® firmy Merz Aesthetics, to najwyższej jakości produkty wytwarzane w Szwajcarii, szeroko stosowane od wielu lat przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Preparaty te zatwierdzone zostały przez Agencję Żywności i Leków (FDA) w 2011 roku, co świadczy o jej bezpiecznej formule. Preparaty Belotero cechują się elastycznością i sprężystością, a opatentowana metoda sieciowania pozwoliła otrzymać spójny i jednofazowy żel. Struktura żelu jest wygodna i łatwa do rozprowadzania.

Marka Belotero zawiera szeroką gamę preparatów do stosowania w zabiegach medycyny estetycznej:

Belotero Balance Lidocaine

Belotero Balance Lidocaine ma zastosowanie w przypadku redukcji drobnych zmarszczek oraz wygładzaniu bruzd i fałd nosowo-wargowych. Niezbędny jest także w modelowaniu ust, które będą pełne i zdrowe. Preparat składa się z kwasu hialuronowego oraz lidokainy (znieczula i łagodzi ból), a jego konsystencja charakteryzuje się dużą spoistością. Dzięki temu preparat idealnie dopasowuje się do skóry i nie spływa. Użycie preparatu gwarantuje naturalny efekt wygładzenia i podniesienia skóry poprzez wypełnienie górnej warstwy skóry właściwej. Do zabiegu przy użyciu Belotero Balance Lidocaine stosuje się specjalne igły o rozmiarze 27G lub 30G.

Belotero Lips Shape

Belotero Lips Shape skonstruowany jest z myślą o modelowaniu ust i nadaniu im idealnego kształtu. Dzięki wypełniaczowi nasze usta zwiększą objętość, uniesiemy opadające kąciki ust i odzyskamy swoją czerwień wargową. Kwas hialuronowy zapewni efekt przez okresokoło 10 miesięcy. Do zabiegu używa się igły o rozmiarze 27G.

Belotero Intense Lidocaine

Belotero Intense Lidocaine to wypełniacz z właściwościami podobnymi do Belotero Balance Lidocaine z tą różnicą, że stosuje się go w przypadku nieco bardziej głębszych zmarszczek oraz bruzd i fałd nosowo-wargowych. Dlatego polecany jest osobom w starszym wieku, z bardziej zaawansowanymi zmianami skóry. Nasz preparat skutecznie działa na środkowe i głębokie warstwy skóry właściwej. Rezultat - efekty widoczne od 6 do 12 miesięcy.

Belotero Volume Lidocaine

Belotero Volume Lidocaine to wypełniacz przeznaczony dla osób z problemami twarzy, a dokładnie z opadającymi policzkami oraz mało dostrzegalnymi kośćmi policzkowymi. Dlatego nasz preparat wnika do głębokiej warstwy skóry właściwej, co sprawia, że cera uzyskuje efekt promiennej i odświeżonej. W efekcie uzyskujemy bardzo dobrze widoczne kości policzkowe, skronie, czy żuchwę. Rezultaty wypełniania utrzymują się do około 18 miesięcy po zakończeniu pełnej kuracji.

Belotero Soft Lidocaine

Belotero Soft Lidocaine to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który idealnie podniesie nasze kąciki ust, wymodeluje kształt twarzy, a jednocześnie nada jej wyraźnych konturów i rysów. Nasz preparat może być stosowany do wygładzenia widocznych zmarszczek oraz poprawi kondycję suchej i zmęczonej skóry. Belotero Soft Lidocaine nawilży górną warstwę skóry właściwej. Oprócz kwasu hialuronowego zawiera także lidokainę, która odpowiedzialna jest za minimalizowanie bólu podczas zabiegu.

Belotero Lips Contour

Belotero Lips Contour to kolejny wypełniacz marki Belotero godny polecenia osobom chcącym osiągnąć efekt pełnych i jędrnych ust bez użycia skalpela. Jest to środek w w formie plastycznego żelu, który również składa się z kwasu hialuronowego i lidokainy.

Polecane preparaty to idealne sposób na bezinwazyjną poprawę twarzy, w tym ust i nosa. Gabinety Parkowa zachącają Państwa do skorzystania z zabiegów właśnie z marką Belotero.

Więcej informacji o naszych wszystkich zabiegach medycyny estetycznej udzielimy pod numerem telefonu +48 91 30 787 30 oraz podczas wizyt w naszych gabinetach.

Zapraszamy.

«powrót