+48.791653570

2020-05-25

Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej


Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej

Technologia w medycynie estetycznej staje na coraz wyższym poziomie zaawansowania, dzięki czemu możemy korzystać z najlepszych rozwiązań bezpiecznych dla naszego organizmu i naszej urody.

Ostatnio coraz większą popularność zyskują techniki biostymulacyjne, czyli zabiegi z zastosowaniem peptydów biomimetycznych.

Peptydy biomimetyczne to krótkie łańcuchy aminokwasów, które są częścią składową białek naturalnie występują w naszej skórze i działają podobnie do czynników wzrostu, produkowanych przez nasz organizm. Posiadają zdolności do pobudzania syntezy kolagenu w skórze, stymulacji cebulek włosów czy zmniejszają ryzyko powstawania przebarwień na skórze.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z użyciem najnowocześniejszego preparatu peptydowego - Prostrolane Inner-B. Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do peptydowej terapii ciała. Działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Pomaga również w walce z cellulitem, w modelowaniu sylwetki, napina. Skuteczny jest w konturowaniu linii żuchwy.

Preparat zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację peptydów.

Składniki:

Preparat Prostrolane Inner-B można podawać w następujących obszarach:

Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Zabieg jest bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny!

Peptydowa terapia ciała - protokół

Twarz: 2 zabiegi

Ciało: 3-4 zabiegi

Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie.

Kwalifikacją do zabiegu Prostrolane Inner-B jest miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, którą ocenia lekarz medycyny estetycznej. Przed zabiegiem wskazane jest unikanie przyjmowania dużych dawek witaminy E, preparatów dziurawca i niesteroidowych leków przeciwzapalnych w tym kwasu acetylosalicylowego oraz picia alkoholu.

Zapraszamy do skorzystania z najnowszych technologii w zabiegach medycyny estetycznej, w tym z zastosowaniem peptydów biomimetycznych. Dodatkowych informacji udzielimy w Gabientach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerem telefonu 791 653 570.

Polecamy zabiegi Prostrolane Inner-B.

«powrót