+48.791653570

2020-06-22

System Regeneris – osocze PRP


System Regeneris – osocze PRP

Osocze bogatopłytkowe zdobyło sławę na całym świecie, a zabieg z jego wykorzystaniem okrzyknięto Wampirzym Liftingiem.

Osocze PRP to autologiczny preparat otrzymywany z własnej krwi pacjenta, dlatego zabieg ten tak bardzo ceniony jest przez osoby preferujące naturalne składniki w medycynie estetycznej. Działanie osocza PRP polega na tym, iż aktywne trombocyty wydzielają czynniki wzrostu, które są tak ważne dla naszej skóry, ponieważ:

Gabinety Parkowa polecają Państwu specjalistyczny żel służący do odeseparowania "czerwonej" krwi od osocza bogatopłytkowego o nazwie Regeneris. Preparat ten pozwala na uzyskanie ponad 90% płytek krwi pacjenta.

Regeneris to specjalnie opatentowany chemicznie polimer, który pozwala na bardzo wydajne mechaniczne odseparowanie komponentów krwi. Ponadto próbki żelu posiadają certyfikat ISO 10993:3, 10 i 11, które świadczą o nietoksyczności i braku mutagenności, a jednocześnie zaświadczają o dobrej tolerancji.

Zestawy Regeneris to szwajcarskiej produkcji preparaty stosowane nie tylko w medecynie estetycznej, ale także w wielu dziedzinach medycyny m.in. w stomatologii, ortopedii, chirurgii plastycznej czy okulistyce. W medycynie estetycznej stosowane są do hamowania procesów starzenia się skóry, a także w terapiach skojarzonych z karboksyterapią. Zabiegi z użyciem Regeneris wykorzystuje się także jako uzupełnienie terapii laserowych i serii peelingów. Preparaty idealnie sprawdzają się w procesach autoregeneracyjnych związanych z m.in. z odnową naskórka i poprawą ukrwienia.

Wskazania do zabiegów z wykorzystaniem specjalistycznego żelu Regeneris to:

Natomiast do przeciwwskazań zastosowania żelu Regeneris należą :

Sposób aplikacji Regeneris - mezoterapia.

Zabiegi serią Regeneris są bezpieczne i naturalne. Więcej informacji o zabiegach osoczem bogatopłytkowym udzielimy Państwu podczas wizyt w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i mob. +48 791 653 570.

Polecamy zabiegi preparatem Regeneris.

«powrót