+48.791653570

2020-07-14

Aquashine BTX - peptydowa relaksacja


Aquashine BTX - peptydowa relaksacja

AQUASHINE to nowoczesna i innowacyjna seria preparatów zawierająca peptydy biomimetyczne, które przyczyniają się do rozluźniania włókien mięśni mimicznych. Dzięki temu nasza skóra staje się wygładzona,  jednocześnie aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, czym poprawia strukturę skóry. Dlatego główną zaletą preparatu jest wielopoziomowe działanie takie jak:

Aquashine BTX to preparat o nowej generacji stworzony do kompleksowej terapii przeciwstarzeniowej. Posiada wszystkie właściwości preparatów z serii AQUASHINE, idealnie stabilizuje aktywność mięśni i rozluźnia włókna mięśni mimicznych, dzięki temu idealnie wygładza zmarszczki. Skład preparatu to nieusieciowany, całkowicie biodegradowalny kwas hialuronowy (1,5%) i kompleks peptydów, które mają następujące działanie:

Działanie Aquashine BTX to przede wszystkim zahamowanie procesów starzenia się skóry, na które mają wpływ następujące zmiany:

Wskazania do zastosowania preparatu peptydowego Aquashine BTX:

Przeciwwskazania do zastosowania preparatu peptydowego Aquashine BTX:

Zalecana ilość i częstotliwość zabiegów Aquashine BTX:

Zapraszamy do skorzystania z najnowszych rozwiązań medycyny estetycznej w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A. Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i mob. +48 791 653 570.

Polecamy zabiegi preparatem Aquashine BTX.

«powrót