+48.791653570

2020-07-21

Zabieg karboksyterapii w naszej ofercie


Karboksyterapia to kolejny zabieg w ofercie medycyny estetycznej w Gabinetach Parkowa. Karboksyterapia to mezoterapia igłowa medycznym dwutlenkiem węgla i polega na podskórnej lub śródskórnej jego aplikacji poprzez mikroukłucia. Dzięki mikroukłuciom gaz rozchodzi się pod skórą, rozszerzając naczynia jednocześnie powodując zwiększony przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych.

Natomiast pH w tkance zmienia się na kwaśne, a mięśnie i cała okolica poddana zabiegowi są jeszcze bardziej dotlenione.

Reakcją skóry na iniekcję CO2 jest stan zapalny, który przyczynia się do produkcji kalogenu i elastyny. Przebudowa skóry następuje już po pierwszym zabiegu, kiedy to włókna kolagenowe kurczą się, dzięki czemu skóra staje się wygładzona i elastyczna, a cellulit - zredukowany.

Zabieg karboksyterapii jest bezpieczny, wysoce skuteczny i nie wymaga znieczulenia. Okres rekonwalenscencji jest wyjątkowo krótki oraz nie pozostawia żadnych śladów na skórze pacjenta. Jednym dyskomforem jest transport gazu pod skórę, jako uczucie ucisku i rozpierania. Ale następuje już po kilku minutach.

Cykl zabiegów - od 5 do 10.

Techniki wstrzykiwania gazu:

Łatwość wprowadzania gazu do organizmu zależy od jakości tkanki, dlatego u każdego pacjenta może mieć inny przebieg. Wybór techniki określa lekarz medycyny estetycznej po dokonaniu wcześniejszej diagnozy tkanek. Zabieg wykonywany jest przy pomocy igieł 30G lub 32G o długości 13 mm.

Celem zabiegów karboksyterapii jest:

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów karboksyterapią są:

Zabieg karboksyterapią jest bezpieczny i wykonywany w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową metodą pozbycia się problemów ze skórą.

Więcej informacji udzielimy również pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Polecamy zabiegi karboksyterapią w Stargardzie.

«powrót