+48.791653570

2020-08-31

Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej


Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się zarówno w gabinetach dermatologicznych, lekarskich, jak i stomatologicznych. Pewna część procedur nieinwazyjnych z powodzeniem przeprowadzana może być też w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. W Gabinetach Parkowa oferujemy Państwu bezpieczne zabiegi medyczne wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy przy użyciu najwyższej jakości preparatów stworzonych dla medycyny estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większym zaufaniem naszych pacjentów. Celowo używamy słowa pacjenci ponieważ nie zawsze są one wykonywane jedynie dla samego upiększenia, ale często w celach zdrowotnych. Poniższa lista zawiera wskazania jakie kwalifikują do wykonania zabiegów medycyny estetycznej:

O wszystkich wskazaniach i przeciwskazaniach przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce oferta - medycyna estetyczna twarzy. Natomiast w aktualnościach opisujemy zabiegi medycyny estetycznej, które niedawno zostały wprowadzone do naszej oferty:

W przypadku pytań o poszczególny zabieg lub preparat, prosimy o kontakt pod numerem telefonu mob. +48 791 653 570. Nasi lekarze medycyny estetycznej odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania podczas wizyt w Gabinetach Parkowa, gdzie serdecznie zapraszamy.

«powrót