+48.791653570

2020-10-26

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym


Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Kto z nas nie marzy o białych zębach? Chyba każdy. Naturalny kolor zębów zaczyna się od bieli, przez kość słoniową, aż po odcienie szaroniebieskie i żółtobrunatne. Kolor naszych zębów zależy od wielu czynników. Decydującym czynnikiem są geny, które decydują m.in. o mineralizacji tkanek, grubości i odcieniu szkliwa czy kolorze zębiny. Do pozostałych czynników można zaliczyć:

Jak wiadomo ciemne i zaniedbane zęby nie dodają uroku, a wręcz przeciwnie - źle wyglądają przy bliższym kontakcie i mogą również prowadzić do wielu chorób jamy ustnej, w tym m.in. do halitozy (nieprzyjemny zapach z ust). Dlatego warto skorzystać z bogatej oferty zabiegów wybielających, które jedne możemy zrobić w domu, a inne należy wykonać w gabinetach stomatologicznych. Dzięki profesjonalnej opiece dentystycznej możemy w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się poszarzałych zębów.

W ofercie gabinetów stomatologicznych mamy do wyboru następujące zabiegi wybielające zęby:

Przeciwskazania do wykonania zabiegu wybielania zębów:

W Gabinetach Parkowa również oferujemy Państwu najlepsze zabiegi wybielania zębów, o których opowiemy dokładnie podczas wizyty u swojego lekarza stomatologa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Białe zęby to zdrowie i uroda.

«powrót