+48.791653570

2020-12-30

Zalety implantologii


Zalety implantologii

Implantologia to najszybciej rozwijająca się nauka, która pozwala na odtworzenie zębów utraconych w wyniku urazów, uszkodzeń czy niewłaściwego dbania o higienę jamy ustnej. Implanty stomatologiczne to duża szansa na piękny uśmiech, ale także korzyści zdrowotne dla Pacjenta.

Implanty to niewielkie precyzyjne śruby, które wykonane są z najwyższej klasy czystości tytanu, które umieszczane są w kości wyrostka zębowego poprzez wkręcenie. Korona sztucznego zęba mocowana jest na stałe i prawie niczym nie różni się od naturalnych zębów. Sztuczne zęby mogą zastąpić pojedyncze zęby oraz całe łuki zębowe. Korzyści wszczepienia implantów stomatologicznych to:

Implanty z tytanu zastosowane zostały pierwszy raz w roku 1965 przez szwedzkiego prekursora w dziedzinie implantologii, profesora Per-Ingvara Branemarka. Dzięki temu dzisiaj możemy w szybki i bezbolesny sposób leczyć m.in. takie przypadki jak:

W Gabinetach Parkowa stosujemy m.in., tytanowe implanty niemieckiej firmy Dentsply oraz Neodent grupy Straumann. Są to liderzy światowej implantologii cieszący się międzynarodową renomą, a implanty tych producentów oraz wszystkie potrzebne komponenty posiadają najwyższą jakość we wszystkich aspektach leczenia.

Więcej o zaletach naszych implantów przeczytają Państwo na naszej stronie - implantologia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a nasi lekarze specjaliści z zakresu implantologii udzielą Państwu najważniejszych informacji o całym procesie leczenia podczas wizyty w naszej siedzibie w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A, tel. mob. +48 791 653 570.

Życzymy pięknych i zdrowych uśmiechów.

«powrót