+48.791653570

2021-01-25

BELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapię


BELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapię

BELOTERO TO GRUPA BEZPIECZNYCH SZWAJCARSKICH WYPEŁNIACZY O WSZECHSTRONNYM ZASTOSOWANIU.

Belotero ® firmy Merz Aesthetics, to najwyższej jakości produkty wytwarzane w Szwajcarii, szeroko stosowane od wielu lat przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Belotero Revive to nowy wypełniacz od Merz Aesthetic. Wykorzystuje opatentowaną technologię Dynamic Cross-Linking Technology (podwójnego sieciowania) aby poprawić nawilżenie skóry, zmniejszyć zaczerwienienia i szorstkość oraz zapobiegać pojawieniu się zmarszczek.

Wskazania:

Belotero Revive dba o skórę od wewnątrz, staje się ona odpowiednio nawilżona, wygładzona i rozświetlona. SkinBooster Belotero Revive skutecznie redukuje zaczerwienienia i szorstkość skóry.

Wydłużony sezon grzewczy, przymusowa izolacja i noszenie maseczek sprawia że nasza skóra potrzebuje regeneracji.

Odpowiedzią na jej potrzeby może być nowy booster od Merz Aesthetics - Belotero Revive. Wypełniacz poprawia nawilżenie i jakość skóry, wygładza drobne linie i blizny, jednocześnie poprawiając elastyczność i jędrność. W przeciwieństwie do kremu aplikuje się go pod skórę. Efekty są spektakularne i co istotne - widoczne od razu po zabiegu!

NATURALNE WYPEŁNIENIE MOŻLIWE DZIĘKI PRODUKTOM BELOTERO .

Słyszałyście już o blanchingu? Jest to technika podawania wypełniaczy polegająca na wykonywaniu bardzo płytkich wkłuć w górne warstwy skóry właściwej (typowe wypełniacze są podawane głębiej, w jej środkowe i głębokie warstwy). Dzięki temu można osiągnąć bardzo naturalny efekt wypełnienia drobnych bruzd i zmarszczek. W przypadku zabiegów z zastosowaniem wspomnianej techniki stosowane są preparaty Belotero Soft i Balance - to jedyne na rynku wypełniacze z kwasem hialuronowym, który mogą być podawane za pomocą tej metody. Szczególnie polecamy je do trudnych okolic i delikatnej skóry np. wokół ust, na policzkach czy okolicach oczu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej przy użyciu wypełniaczy z serii Belotero. Pełna nasza oferta dostępna jest w zakładce oferta - medycyna estetyczna twarzy. Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie pokazujemy efekty działania zabiegów z kwasem hialuronowym.

Dodatkowych informacji o zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Polecamy bezpieczne i skuteczne wypełniacze Belotero.

«powrót