+48.791653570

2021-02-15

Zakres chirurgii stomatologicznej


Chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. To jedna z wielu specjalności stomatologii, która prowadzona jest przez doświadczonych lekarzy dentystów. W obecnych czasach chirurg stomatologiczny nie zawęża swoich umiejętności jedynie do wyrwania zęba ale wykonuje szereg zabiegów związanych z obszarem chirurgii wyrostka zębodołowego, zatok przynosowych, a także przyległych jamie ustnej obszarów twarzoczaszki. Dlatego też bardzo ważne jest uzyskiwanie pomocy w zakresie chirurgii stomatologicznej w gabinetach dentystycznych o wykwalifikowanej kadrze lekarskiej.

W zakres chirurgii stomatologicznej wchodzą następujące zabiegi:

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko ekstrakcje, ale także zabiegi bardziej skomplikowane związane m.in z usuwaniem różnego rodzaju nowotworów, a także czynności wstępne dla protetyki i implantowania. Ponadto rola chirurgii stomatologicznej staje się coraz ważniejsza w diagnozowaniu i leczeniu nowotworów złośliwych jamy ustnej czy przełyku i szyi.

W Gabinetach Parkowa świadczymy zabiegi chirurgii stomatologicznej na najwyższym poziomie. Nasi lekarze stomatolodzy podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe z myślą o jak najlepszej ofercie dla swoich Pacjentów. Dodatkowo szeroka oferta implantologii idealnie wpisuje się z zakres chirurgii stomatologicznej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza pełną ofertą stomatologiczną oraz rejestracji pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i mob. +48 791 653 570.

«powrót