+48.791653570

2021-02-22

Powiększanie ust kwasem hialuronowym


Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywany w naszych gabinetach. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu kwasu hialuronowego można osiągnąć najbardziej pożądane efekty bez większej ingerencji medycyny czy skalpela. Ponadto kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmach związkiem, którego ilość z wiekiem zmniejsza się powodując obniżenie poziomu nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy jest bezpieczny i łatwy w aplikowaniu a efekty widoczne są od razu. Dlatego cieszy się tak dużym uznaniem zarówno u pacjentów, jak i u samych lekarzy medycyny estetycznej.

Zabieg powiększania ust wykonywany jest z następujących powodów:

Zastosowanie kwasu hialuronowego w przypadku ust ma za zadanie:

Na naszej stronie w zakładce - medycyna estetyczna twarzy - zapoznają się Państwo z działaniem kwasu hialuronowego w przypadku powiększania i modelowania ust. Dodatkowo znajdują się tam też informacje odnośnie zaleceń medycznych przed, jak i po zabiegu.

Więcej informacji o zabiegu powiększania ust i zastosowania kwasu hialuronowego uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Polecamy.

«powrót