+48.791653570

2021-03-19

Czym jest NUCLEOFILL?


Czym jest NUCLEOFILL?

NUCLEOFILL to preparat służący do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, który opracowany został na bazie naturalnych polinukleotydów. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują w każdym organizmie. Największą zaletą polinukleotydów jest ich zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody (zwiększają nawilżenie tkankowe). Dzięki temu mają duży wpływ na wzrost liczby i aktywność fibroblastów odpowiadających za ciągłą odbudowę wielu składników skóry oraz hamują fotostarzenie skóry.

Zabieg NUCLEOFILL pobudza skórę do odbudowy i działa na trzech poziomach:

Zabieg NucleoFILL przeznaczony jest dla wszystkich osób, niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Ponadto może być stosowany profilaktycznie, ale także jako zabieg "naprawczy" i anti-aging. Wskazaniami do jego wykonania są:

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu preparatem NUCLEOFILL są:

Zabieg medycyny estetycznej preparatem NUCLEOFILL przeprowadzany jest przy użyciu kaniuli lub igły w miejsca wyznaczone na twarzy. Proces jest bezpieczny i bezbolesny, a jedynie odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Preparat jest naturalny i bezpieczny oraz nie zawiera substancji o działaniu uczulającym. Dostępny jest w dwóch rodzajach:

Dla uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Po wykonaniu serii zabiegów można wykonać tzw. zabieg "przypominający", który podtrzyma efekty terapii i wykonuje się go co 4 do 6 miesięcy. Efekty zabiegu to przede wszystkim:

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej metody zabiegu mezoterapii preparatem NUCLEOFILL, który odzyska jędrność, nawilżenie i młody wgląd skórze. Więcej informacji o naszym zabiegu medycyny estetycznej udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 791 653 570.

NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym.

Polecamy.

«powrót