+48.791653570

2021-04-27

Stymulator tkankowy Ellanse


Stymulator tkankowy Ellanse

Ellanse to nowoczesna linia tzw. inteligentnych wypełniaczy, które działają kompleksowo, skutecznie odmładzają i przywracają twarzy naturalny wygląd. Ellanse to polikaprolakton, który zamknięty jest w gładkich mikrosferach zawieszonych w żelu nośnikowym zwanym karboksymetylocelulozą. Konsystencja żelu zapewnia idealne i natychmiastowe uzupełnienie objętości, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu.

Działanie Ellanse S, M i L zależy od długości łańcuchów polikaprolaktonu, który wynosi odpowiednio do rozmiaru 1, 2 lub 3 lata. Wypełniacze biostymulujące Ellanse przeznaczone są dla osób poszukujących zabiegów medycyny estetycznej, które dają naturalny wygląd i tym samym długotrwałe efekty. Wskazaniami do wykonania zabiegu są m.in.:

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu wypełniaczami generacji Ellanse są:

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym za pomocą maści lub bez znieczulenia. Preparat podawany jest za pomocą igły lub kaniuli do tkanki podskórnej i do głębokich warstw skóry właściwej. Dzięki temu gwarantowane jest bezpieczeństwo oraz poprawne działanie preparatu. Efekt działania wypełniaczy biostymulujących Ellanse jest natychmiastowy zaraz po zaaplikowaniu. Po 6 tygodniach można zauważyć nieznaczny zanik uzyskanej objętości, który spowodowany jest biodegradacją żelu nośnikowego, ale już po 12 tygodniach dochodzi do całkowitej produkcji kolagenu, gdzie osiaga swój najwyższy poziom i utrzymuje się zgodnie z deklarowanym czasie działania. Najważniejszą zaletą zastosowania Ellanse jest naturalny wygląd twarzy, poprawa jakości i gęstości skóry.

Jeśli pragną Państwo wyglądać naturalnie, a jednocześnie poprawić jakość skóry twarzy i okolic, zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych wypełniaczy biostymulujących Ellanse w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A. Dodatkowych informacji o przeprowadzeniu zabiegu udzielimy podczas wizyty u lekarza medycyny estetytcznej oraz pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Polecamy nową generację wypełniaczy Ellanse.

«powrót