+48.791653570

2021-05-20

Jak działa Cellular Matrix?


Jak działa Cellular Matrix?

Cellular Matrix to połączenie autologicznego osocza bogatopłytkowego (A-PRP®) z kwasem hialuronowym w jednym preparacie. Płytki krwi i kwas hialuronowy dają impuls inicjujący totalną regenerację skóry. Dlatego też jest naturalnym i bezpiecznym zabiegiem na regenerację skóry u osób w każdym wieku. Zabieg Cellular Matrix® Regeneris to efekt wieloletniej pracy wielu specjalistów ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, który został opatentowany i dopuszczony do użycia na całym świecie. W naszym kraju zarejestrowany jest jako produkt medyczny, dzięki któremu można uzyskać wzajemnie uzupełniające się działanie i połączenie osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym.

Działanie naszego preparatu jest bardzo proste - kwas hialuronowy zawarty w próbce działa jak matryca do odbudowy komórek skóry i powoduje jej nawilżenie oraz odżywienie, a także pomaga w syntezie proteoglikanów. Natomiast drugi składnik - osocze bogatopłytkowe - dodatkowo pobudza okoliczne fibroblasty do podziałów oraz syntezy kolagenu. Osocze dostarcza, poza tak cennymi płytkami krwi, także sole mineralne, witaminy A,D,E, K, hormony czy kwasy tłuszczowe.

Preparat ma największe zastosowanie w następujących przypadkach:

Zabieg z użyciem Cellular Matrix jest bezpieczny i szybki w aplikacji. W probówce umieszcza się objęty patentem żel separacyjny Regeneris oraz 2ml nieusieciowanego kwasu hialuronowego, następnie lekarz pobiera do niej niewielką ilość krwi pacjenta. W ten sposób po odwirowaniu lekarz uzyskuje koktajl gotowy do iniekcji w odpowiednie partie. Zabiegi wykonujemy w serii trzech zabiegów powtarzanych co 6 tygodni, a trwają około 60 minut, gdzie po zakończeniu zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności.

Gabinety Parkowa polecają Państwu zabieg Cellular Matrix z uwagi na jego bezpieczeństwo, naturalność, skuteczność i natychmiastowe efekty. Koszt zabiegu 1000 zł, kolejne w serii 800 zł. Więcej informacji o naszych zabiegach medycyny estetycznej uzyskają Państwo podczas wizyt u lekarza medycyny estetycznej oraz pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Polecamy innowacyjną kombinację osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym.

«powrót