+48.791653570

2021-05-28

Lekarz implantolog – najlepszy przyjaciel


Lekarz implantolog – najlepszy przyjaciel

Lekarz implantolog jest specjalistą zajmującym się odbudową brakującego uzębienia w oparciu o implanty stomatologiczne.
Implanty stomatologiczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, u których z różnych przyczyn ząb musiał zostać usunięty lub leczenie kanałowe zębów okazało się nieskuteczne. Lekarz stomatolog zdobywa wiedzę z wąskiego zakresu implantologii, która uprawnia go do przeprowadzania zabiegów w ramach swojej specjalizacji. Bardzo często wiedza ta rozszerzana jest o pokrewne dyscypliny jak chirurgia stomatologiczna, protetyka czy endodoncja.

Jakie cechy powinien posiadać dobry implantolog? Oczywiście ugruntowana wiedza medyczna oraz doświadczenie w swojej specjalizacji. Ponadto powinien nadążać za nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w medycynie implantologicznej, a tym samym być otwartym na jego stosowanie w praktyce.

W Gabinetach Parkowa nasi lekarze implantolodzy to wybitni specjaliści w swoim zakresie, którzy z wielkim oddaniem prowadzą skuteczne leczenie. Pomaga im w tym nasza oferta najwyższej jakości implantów stomatologicznych takich firm jak Straumann, Sirona Dentsply (Ankylos) czy Nobel Biocare. Implanty te wykonane są z najwyższej klasy czystości tytanu, co przekłada się na wyjątkową zgodność z ludzkim organizmem i po czasie zostaje w pełni połączony z tkanką kostną. Implanty wysokiej jakości dające wszechstronne możliwości odbudowy protetycznej to zawsze dobra inwestycja.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia na stronie naszego zespołu lekarzy ze specjalizacją implantologii oraz usługi stomatologicznej na bazie implantów tytanowych. Więcej informacji o całym leczeniu implantologicznym udzielimy podczas wizyty oraz pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Zapraszamy.

«powrót