+48 791 653 570

2021-07-31

Belotero Revive w zabiegach mezoterapii


Belotero Revive w zabiegach mezoterapii

Mezoterapia to niechirurgiczna metoda stosowana do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo lub cechujące się mało estetycznym wyglądem. Preparaty do mezoterapii to głównie mieszanka substancji regenerujących oraz rewitalizujących (odmładzających), zwanych koktajlami. Najczęściej w swoim składzie zawierają kwas hialuronowy, polinukleotydy (naprawiają uszkodzone DNA skóry), mannitol, witaminy i inne substancje o działaniu regenerującym.

Nasze Gabinety Parkowa polecają Państwu wyjątkowy preparat jakim jest Belotero Revive - produkt szwajcarskiej firmy o światowej renomie w medycynie estetycznej. Belotero Revive firmy Merz Aesthetics wykorzystuje opatentowaną technologię Dynamic Cross-Linking Technology (podwójnego sieciowania), która zapewni Państwa skórze odpowiednie nawilżenie, zmniejszy zaczerwienienie i szorstkość oraz zapobiegnie pojawieniu się zmarszczek. Wypełniacz dba o skórę od wewnątrz i sprawia że będzie odpowiednio nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Ponadto skutecznie wygładzi drobne linie i blizny. Idealnie spełnia swoje zadanie w okresie przymusowej izolacji i noszenia maseczek oraz w wydłużonym okresie grzewczym.

Wypełniacz Belotero Revive składa się z kwasu hialuronowego oraz glicerolu. Taka kompozycja odpowiedzialna jest za spoistość, elastyczność i plastyczność naszej skóry. Preparaty są bezpieczne, stosowane przez najlepsze gabinety medycyny estetycznej. Także w naszych Gabinetach Parkowa stosujemy wysokiej jakości wypełniacze Belotero Revive firmy Merz Aesthetics.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą metodą mezoterapii na naszej stronie, a dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570 oraz podczas wizyt w gabinecie medycyny estetycznej w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A.

Polecamy.

«powrót