+48.791653570

2021-09-20

Jesienne zabiegi medycyny estetycznej


Jesienne zabiegi medycyny estetycznej

Jesień to idealna pora na regenerację naszej skóry po tak wyczerpującym gorącym okresie jakim jest lato. Latem nasza skóra najczęściej doświadcza przesuszenia, zmarszczki mimiczne stają się bardziej widoczne, a konsekwencją nadmiernego nasłonecznienia może być również nasilenie łojotoku przy skórach mieszanych. Ponadto wkradają się przebarwienia, które można usunąć zabiegami medycyny estetycznej. Dlatego też jesień to odpowiednia pora na całkowitą i pełnowartościową odnowę i regenerację naszej skóry.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej najlepiej sprawdzą się dla odnowy i regeneracji naszej skóry? Oczywiście niezawodna mezoterapia, peeling chemiczny i zabiegi z retinolem.

Mezoterapia

Mezoterapia to najbardziej uniwersalny i najbardziej skuteczny zabieg medycyny estetycznej w odżywieniu skóry od środka, bowiem polega na podaniu śródskórnie w głębsze jej warstwy substancji aktywnych. W skład tych mezokoktajli wchodzą m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty, nukleotydy czy witaminy. W przypadku mezoterapii możemy również zastosować terapię osoczem bogatopłytkowym, które pozysuje się z własnej krwi pacjenta. Mezoterapia mikroigłowa ma wiele możliwości i potrafimy dopasować substancje aktywne do indywidualnych potrzeb skóry. Dlatego też to popularna i mało inwazyjna metoda poprawy jej jakości powszechnie stosowana w gabinetach medycyny estetycznej.

Peeling chemiczny

Jesień to najlepszy moment na złuszczanie nadmiernie zrogowaciałej po lecie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg peelingu chemicznego niweluje zrogowaciały naskórek i oczyszcza cerę z niedoskonałości oraz odblokowuje pory, a także przywraca skórze naturalny blask. Złuszczanie chemiczne to także bardzo dobry sposób na pozbycie się przebarwień skóry. Proponujemy peelingi chemiczne:

Zabiegi z retinolem Retix.C

Retix.C to rodzaj zabiegu stymulująco-złuszczającego, który zastosowanie znajduje w przypadku twarzy, szyi i dekoltu. Preparat Retix.C to połączenie 4% retinolu (czysta postać witaminy A) oraz witaminy C i proteoglikanów, których zadaniem jest rozjaśnić i zregenerować skórę. Dzięki innowacyjnemu działaniu już po pierwszym zabiegu nasza skóra będzie znacznie wygładzona, rozświetlona, ujędrniona, a zmarszczki - mniej widoczne. Pełny efekt kuracji Retix.C otrzymamy po serii zabiegów, tj. 3 zabiegi z częstotliwością 3-4 tygodni.

Wszystkie wymienione zabiegi medecyny estetycznej wykonane w okresie jesieni odmienią Państwa skórę, jej koloryt, jędrność, gęstość i witalność. Zapraszamy do Gabinetów Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A, gdzie nasi lekarze medycyny estetycznej przeprowadzą jesienną odnowę Państwa skóry.

Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu kom. +48 791 653 570 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 19:00.

Jesień to idealny czas na profesjonalną pielęgnację skóry.

Zapraszamy.

«powrót