+48.791653570

2021-10-29

DERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry


DERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry

Dermapen to innowacyjne, cyfrowe urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na twarzy, dekolcie, szyi, brzuchu, dłoniach, udach oraz pośladkach. Zabieg z użyciem Dermapen nazywany jest potocznie mezoterapią mikroigłowa z racji jego budowy i zastosowania. Urządzenie to składa się z 12 cienkich mikroigieł, które w bardzo szybkim czasie (w ciągu sekundy) nakłuwają skórę około 20 razy, przy czym głębokość ukłucia igły pod skórę może być regulowana w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm. Dzięki mikroigłom pod skórę wpuszczane są substancje odżywcze.

Dermapen jest niewielkich rozmiarów i swoim wyglądem przypomina długopis. Urządzenie wyposażone jest w głowicę z mikroigłami, które w precyzyjny sposób kontrolują mikroukłucia pod skórę, co przekłada się na przyspieszenie procesu tworzenia się nowych włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność i młody wygląd skóry. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg mezoterapii mikroigłowej jest skuteczny, bezpieczny i pod stałą kontrolą lekarza medycyny estetycznej.

Działanie mezoterapii mikroigłowej Dermapen:

Zabieg z użyciem tego urządzenia to przede wszystkim automatyczna kontrola głębokości zabiegu, a tym samym skraca się czas jego przeprowadzenia. Ponadto dzięki innowacyjnym rozwiązaniom minimalizuje się odczucie bólu i dyskomfortu, co skutkuje krótkim czasem powrotu do aktywnego życia zawodowego. Wykonanie zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest wyjątkowo sterylne i bezpieczne dla każdego pacjenta (elementy wymienne jednorazowe). Czas regeneracji po zabiegu jest dość krótki, a podrażnienie może utrzymywać się do 2 dni. Po zabiegu należy unikać ćwiczeń, alkoholu i gorących kąpieli, a do tygodnia od zabiegu unikać basenu, sauny oraz solarium. Natomiast przez okres kilku tygodni rezygnować należy z opalania, a skórę musimy dobrze nawilżać oraz stosować krem przeciwsłoneczny.

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są m.in.:

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej za pomocą urządzenia - Dermapen - wykonujemy także w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A, gdzie nasi lekarze medycyny estetycznej służą doświadczeniem w przeprowadzaniu mezoterapii, jako skutecznej metody w odżywieniu skóry od środka, poprawy jej jędroności i likwidacji zmarszczek.

Więcej o wszystkich zabiegach medycyny estetycznej przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - medycyna estetyczna twarzy. Dodatkowych informacji uzyskają Państwo podczas wizyt u naszych lekarzy oraz pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Polecamy zabiegi z użyciem innowacyjnego urządzenia - Dermapen.

«powrót