+48.791653570

2021-12-20

Emdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozy


Emdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozy

Chirurgiczne leczenie chorób dziąseł

W Gabinetach Parkowa do odbudowy tkanek przyzębia wykorzystujemy preparat EMDOGAIN, wyprodukowany na bazie tkanek świń, którego działanie oparte jest na naturalnych procesach regeneracji zęba.

Polega ono na intensywnej i skutecznej odbudowie oraz regeneracji struktur podporowych. Najistotniejszym składnikiem preparatu jest amelogeninia - białko produkowane przez organizm ludzki w fazie płodowej podczas naturalnego procesu formowania uzębienia. Białko to jest odpowiedzialne za tworzenie struktur i tkanek zębowych.

Emdogain odbudowuje zniszczone w wyniku paradontozy struktury podporowe zęba w sposób naśladujący procesy biologiczne zachodzące podczas naturalnego rozwoju uzębienia. Preparat jest całkowicie bezpieczny w użyciu – nie odnotowano żadnych niepożądanych efektów jego stosowania.

Kilka istotnych informacji związanych ze stosowaniem preparatu Emdogain:

Na naszej stronie w zakładce oferta - periodontologia - mogą znaleźć Państwo dodatkowe informacje na temat leczenia chorób dziąseł. Jeśli mają Państwo więcej pytań, zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu kom. +48 791 653 570, gdzie podczas wizyty lekarz specjalista z zakresu periodontologii udzieli Państwu niezbędnych informacji oraz przedstawi plan leczenia.

«powrót