+48.791653570

2021-11-22

Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe


Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe

Juvenus to najnowsza linia preparatów o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów stworzona przez Croma Pharma, austriacką firmę specjalizującą się w produkcji strzykawek z kwasem hialuronowym. Nowa linia Juvenus Croma została stworzona dla potrzeb osób borykających się z problemami skóry twarzy i ciała, a zabiegi z ich udziałem dają efekt działania nawilżającego i antyoksydacyjnego oraz wzrostu produkcji fibroblastów, które prowadzą do zdecydowanej poprawy elastyczności skóry.

Juvenus Croma ma formułę żelu i składa się z polideoksyrybonukleotydów (PDRN), mieszaniny deoksyrybonukleotydów o masie cząsteczkowej do 1500 kDa, tworzących długi łańcuch polinukelotydowy.

A jak działają polinukleotydy? Polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników, a ich makrocząsteczkowa budowa pełni funkcję ochronną dla skóry. Efekt nawilżenia daje hydrofilowa i polianionowa struktura, która idealnie umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu otrzymujemy intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne sprawiająć, iż nasza skóra staje się bardziej jędrna i lepiej nawilżona. Natomiast silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne zdecydowanie przyczyniają się do stworzenia idealnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, które przyczyniają się do przywrócenia elastyczności tkanek.

Dostępne są dwa stężenia Juvenus Croma:

Juvenus Medium przyczynia się poprawy elastyczności skóry i chroni skórę przed starzeniem. Natomiast Juvenus Strong ma szersze działanie, bowiem nie tylko poprawia elastyczność skóry i chroni ją przed starzeniem, ale posiada właściwości liftingujące. Dlatego stosowany jest do likwidacji zmarszczek w okolicach m.in.:

Preparat Juvenus Strong można zastosować także do szerszych partii ciała jak np. brzuch, ud i pośladków czy niwelowania głębokich i rozległych blizn.

Preparaty Juvenus Croma mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Nowoczesna technologia w zabiegach medycyny estetycznej jest bezpieczna i daje naturalne efekty.

Zabiegi medecyny estetycznej z użyciem preparatu Juvenus wykonujemy w siedzibie Gabinetów Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A, a dodatkowych informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu kom. +48 791 653 570 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 19:00.

Zachęcamy do poprawy elastyczności skóry dzięki Juvenus Croma.

«powrót