+48.791653570

2022-01-20

Wypełniacze biostymulujące Ellanse


Wypełniacze biostymulujące Ellanse

Ellanse to seria nowej generacji tzw. inteligentnych wypełniaczy, które łączą w sobie zalety: wypełniania tkanek (jak kwas hialuronowy) oraz stymulacji skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Stąd nazwa stymulator tkankowy. Dzięki podwójnej sile zabieg Ellanse daje Państwu następujące efekty:

Ellanse to polikaprolakton, który zamknięty jest w gładkich mikrosferach zawieszonych w żelu nośnikowym zwanym karboksymetylocelulozą. Konsystencja żelu zapewnia idealne i natychmiastowe uzupełnienie objętości, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu. Natomiast działanie preparatów Ellanse S, M i L uzależnione jest od długości łańcuchów polikaprolaktonu i wynosi odpowiednio 1, 2 lub 3 lata.

Zabieg wypełniaczami Ellanse jest prosty, a efekty aplikacji widoczne są już po miesiącu od zabiegu. Przede wszystkim widzimy poprawę jędrności skóry i zwiększenie jej gładkości oraz wyraźne zagęszczenie.Skóra jest mniej wiotka i znacznie bardziej napięta. Aplikacja Ellanse zachodzi za pomocą igły lub kaniuli do tkanki podskórnej i do głębokich warstw skóry właściwej.

Jeśli chcą Państwo wyglądać naturalnie przy zastosowaniu zabiegów medycyny estetycznej, a jednocześnie poprawić jakość skóry twarzy i okolic w dłuższym terminie, zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych wypełniaczy biostymulujących Ellanse w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A. Dodatkowych i bardziej szczegółowych informacji o przeprowadzeniu zabiegu udzielimy podczas wizyty u lekarza medycyny estetycznej oraz pod numerem telefonu kom. +48 791 653 570.

Polecamy nową generację wypełniaczy biostymulujących Ellanse.

«powrót