+48.791653570

2022-04-19

W naszej ofercie Implanty Straumann z innowacyjną powłoką hydrofilową SLActive


W naszej ofercie Implanty Straumann z innowacyjną powłoką hydrofilową SLActive

Firma Straumann stała się pionierem przyspieszenia osseointegracji dzięki innowacyjnej hydrofilowej powierzchni SLActive®. Dzięki temu implanty SLActive® przyspieszają leczenie implantoprotetyczne osiągając coraz lepsze efekty w implantologii. Także bardzo ważną rolę spełniają u pacjentów z grup ryzyka wymagających skomplikowanych protokołów leczenia takich jak m.in. operacje nowotworowe, gdzie pacjenci poddawani są kombinacji chemioterapii i radioterapii, palaczy czy osób z cukrzycą. Również w takich przypadkach zanotowano znacznie większą ilość nowo formującej się kości.

Powierzchnia SLActive® pobudza wczesną reakcję przeciwzapalną w porównaniu do powierzchni innych niż SLActive® w pomiarach in-vitro jako zmniejszenie liczby markerów prozapalnych i zwiększenie aktywności markerów przeciwzapalnych. Defekty kostne mogą znacznie pogorszyć przewidywalność osteointegracji. Dlatego niedawne badania przedkliniczne SLActive® wykazały znacznie większe wytworzenie nowej tkanki kostnej w ciągu ośmiu tygodni, w porównaniu do zastosowania standardowej powierzchni hydrofobowej Straumann®.

W Gabinetach Parkowa pracujemy między innymi na implantach Straumann, które cenimy za wysoką jakość wykonania oraz szerokie zastosowanie u pacjentów z obciążeniami chorobowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą implantologii na naszej stronie, a dodatkowych informacji udzielimy na wizycie konsultacyjnej. Rejestracja dostępna pod numerem telefonów: +48 791 653 570.

Polecamy innowacyjne rozwiązania w implantologii.

«powrót