+48.791653570

2022-04-29

Rewitalizacja i odmłodzenie okolicy oczu - przedstawiamy preparat Nucleofill Soft Eyes


Rewitalizacja i odmłodzenie okolicy oczu - przedstawiamy preparat Nucleofill Soft Eyes

Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko upiększają, ale także rewitalizują i odmładzają naszą skórę w wybranych partiach naszej twarzy. Oczy to miejsce, gdzie najczęściej tworzą się zmarszczki, które przeszkadzają naszym pacjentom. Dla nich proponujemy zabiegi z użyciem najnowszej generacji preparatu - NUCLEOFILL Soft EYES 2ml - 2,5 % polinukleotydów.

Nucleofill Soft Plus EYES to biostymulator, który służy do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania. Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) otrzymujemy dzięki działaniu na poziomie komórkowym na receptory CD 39, co prowadzi do produkcja kolagenu typu I, elastyny oraz HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty (kom. posiadające cechy kom. mięsniowych, mających własciwości kurczliwe – efekt siłowni).

Właściwości naszego preparatu:

Wielokierunkowe działanie Nucleofill Soft Plus EYES:

Mocny efekt antyoksydacyjny uzyskujemy dzięki pierścieniom aromatycznym w zasadach azotowych obecnych w łańcuchu polinukleotydowym, które wychwytują (zmiatają) wolne rodniki. Długotrwałe nawilżenie uzyskujemy dzięki grupom fosfatowym, obecnym w łańcuchu polinukleotydowym, które trwale wiążą wodę w przestrzeni międzykomórkowej.

Wskazania do zabiegu Nucleofill Soft Plus EYES:

Okolice, które przeznaczone są do zabiegu:

Najczęściej wykonuje się 2-3 zabiegi w odstępach 3 tygodni. Oczywiście ilość zabiegów zależy od stanu skóry. Przy mniejszym zaawansowaniu problemu już po jednym zabiegu można uzyskać poprawę okolic oczu. Okolice oczu to bardzo delikatny obszar skóry, który ciągle narażony jest na niekorzystny wpływ czynników życia codziennego. Dlatego warto zapewnić im najwyższej jakości rewitalizację a jednocześnie odmłodzić okolice zmęczonych oczu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą zabiegów rewitalizujących przy użyciu preparatu Nucleofill Soft Eyes. Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 791 653 570, a także podczas wizyt w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Zapraszamy do leczenia okolicy oka!

«powrót