+48.791653570

2022-06-24

Zabiegi ANTI-AGING - czym są?


Zabiegi ANTI-AGING - czym są?

Anty-aging to dziedzina medycyny estetycznej mająca na celu spowolnienie lub odwrócenie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Pod nazwą "anti aging" kryją się preparaty, które w swoim składzie mają składniki pochodzenia naturalnego, które mają szerokie działanie:

Nasza skóra wraz z wiekiem ulega wielu zmianom spowodowanymi różnymi czynnikami, które mają bardzo duży wpływ na stan naszej skóry. Najczęściej negatywny wpływ procesu starzenia widoczny jest na naszej twarzy, dlatego zabiegi anty-aging stosowane są głównie na twarz, dłonie, szyję i dekolt. Zabiegi te mają za zadanie odwrócenie procesów starzenia i przywrócenie skórze sprężystości, jędrności oraz redukcję zmarszczek. Oczywiście że procesu starzenia się skóry nie można całkowicie zatrzymać, ale możemy je spowolnić, a w niektórych przypadkach cofnąć.

Do najpopularniejszych zabiegów anty-aging w medycynie estetycznej należą:

Wszystkie wyżej wymienione zabiegi stosujemy w naszych gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A. Wizyta konsultacyjna z lekarzem medycyny estetycznej pomoże w wyborze właściwej terapii anty- aging. Państwa skóra będzie młodsza, bardziej sprężysta i jędrna, a także pozbawiona zmarszczek i bruzd.

Zachęcamy do rejestracji pod numerem telefonu +48 791 653 570, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 19:00. Warto skorzystać z nowoczesnych preparatów i technologii, która zapewni świeżość i witalność każdej skórze.

Zapraszamy do nas, bo warto być pięknym i zdrowym.

«powrót