+48.791653570

2022-08-30

Ultrahilo - najnowszy stymulator tkankowy do ujędrniania twarzy


Ultrahilo - najnowszy stymulator tkankowy do ujędrniania twarzy

Ultrahilo H+L 64mg/2ml to najnowszej technologii stymulator tkankowy do profiloplastyki oraz bioremodelingu skóry. To także hybrydowy konglomerat kwasu hialuronowego o największym dostępnym stężeniu 64mg/2ml. Połączenie kwasu o dwóch wielkościach cząsteczek dla pełnej optymalizacji skuteczności zabiegu.

Wskazania zabiegowe Ultrahilo to:

Głównym działaniem zabiegu z użyciem Ultrahilo jest wysmuklenie rysów twarzy i silna stymulacja fibroblastów, powodująca widoczną rewitalizację i zagęszczenie skóry. Do pozostałych efektów zastosowania stylulatora tkankowego należą:

Zalety stosowania stymulatora tkankowego Ultrahilo:

Utrzymywanie się efektu: od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od indywidualnych czynników typu skóry, takich jak wiek i styl życia.

Skład Ultrahilo:

Stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym dostępnym stężeniu – 64 mg a w tym:

Technika podania Ultrahilo:

Preparat Ultrahilo przystosowany jest jedynie do użytku przez profesjonalnych lekarzy w gabinecie lub klinice. Dlatego w gabinetach Parkowa nasi lekarze medycyny estetycznej najlepiej poradzą sobie w aplikacji najnowszej technologii stymulatora tkankowego Ultrahilo.

Dodatkowych informacji o preparacie Ultrahilo udzielimy podczas wizyt w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerem telefonu +48 791 653 570.

Technologia sprzyja medycynie estytycznej twarzy.

Zapraszamy do Gabinetów Parkowa.

«powrót