+48.791653570

2022-09-20

Preparat Nucleofill Soft Eyes czyni wiele dobrego dla okolic oczu


Preparat Nucleofill Soft Eyes czyni wiele dobrego dla okolic oczu

Preparat Nucleofill Soft Eyes to stymulator tkankowy przeznaczony do leczenia okolicy oka o wielokierunkowym mechanizmie działania zawierający wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego. To pierwszy produkt złożony z fragmentów łańcuchów polinuklotdowych o niskiej masie cząsteczkowej (50-100 kDa) stworzony z myślą o szczególnie delikatnych obszarach, takich właśnie jak okolica oczu. Ponieważ to skóra wokół oczu jest najcieńsza w całym organizmie (0,5 mm), która najbardziej wrażliwa jest na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto skóra w tym miejscu jest słabo ukrwiona z tendencjami do gromadzenia się chłonki, która z kolei powoduje obrzęki wokół oczu. Dodatkowo pod cieniutką skórą powieki bardzo często widać naczynia krwionośne, które sprawiają wrażenie "cieni pod oczami".

Oko otoczone cienkim fałdem skóry - powieką - za główne zadanie ma chronić delikatny narząd przed urazami, ułatwiać rozprowadzanie łez po powierzchni gałki ocznej czy regulować dopływ światła. Pod cienką skórą powiek znajduje się mięsień okrężny oka, który bardzo często sprawia kłopot, ponieważ pojawają się tzw. "kurze łapki". Z wiekiem powieki te zaczynają opadać, co wymaga specjalnej pielęgnacji i zabiegów dedykowanych. Do takich zabiegów medycyny estetycznej stworzono właśnie preparat Nucleofill Soft Eyes. Jest wyjątkowo bezpieczny, a jego działanie jest wielokierunkowe:

Nucleofill Soft Plus Eyes to produkt o składnikach pochodzenia naturalnego i minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii u użytkowników. Zabieg z wykorzystaniem stymulatora tkankowego można wykonać bez względu na płeć oraz wiek. Preparat jest całkowicie naturalny i bezpieczny, nie zawiera sztucznych i uczulających substancji.

Wskazania do zabiegu Nucleofill Soft Plus EYES:

Efekty zastosowania Nucleofill Soft Plus EYES są imponujące, gdyż:

Okolice naszych oczu to bardzo delikatny i wrażliwy obszar skóry, który ciągle narażony jest na niekorzystny wpływ czynników życia codziennego. Dlatego warto zapewnić im najwyższej jakości rewitalizację a jednocześnie odmłodzić okolice zmęczonych oczu przy użyciu naturalnego stymultora tkanowego - Nucleofill Soft Plus EYES.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą zabiegów rewitalizujących przy użyciu preparatu Nucleofill Soft Eyes. Dodatkowych informacji udzielimy podczas wizyt w Gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Zapraszamy do leczenia okolicy oka!

«powrót