+48.791653570

2022-10-25

IMPLANT STRAUMANN BLX - niezawodność i bezpieczeństwo


IMPLANT STRAUMANN BLX - niezawodność i bezpieczeństwo

Implanty Straumann bardzo dobrze są znane naszym pacjentom oraz naszym lekarzom implantologom. Jakość jaką oferuje nam szwajcarski lider w implantologii potwierdza sie także w systemie implantów Straumann BLX. System ten polecany jest do użytku wyłącznie przez klinicystów o zaawansowanych umiejętnościach chirurgicznych. Dlatego nasi lekarze implantolodzy służą Państwu wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu leczenia implantami.

System implantologiczny Straumann BLX oferuje implanty osadzane na poziomie kości (BLX). Zaprojektowane są z myślą o uzyskaniu wysokiej stabilizacji pierwotnej i procedurach natychmiastowych. Wykonane z materiału Roxolid z powierzchnią SLA oraz SLActive i dostępne są w następujących średnicach:

Komponenty protetyczne Straumann BLX są identyfikowane za pomocą platform RB (Regular Base) i WB (Wide Base), które odpowiadają średnicom szyjki implantu odpowiednio ∅ 3.5mm i ∅ 4.5mm. Implant Straumann BLX wyposażony jest w intuicyjne połączenie TorcFit™, czyli połączenie samoprowadzące się, które zapewnia wyraźny dotykowy komunikat zwrotny. Wszystkie implanty BLX mają tę samą geometrię wewnętrzną, niezależnie od średnicy implantu, co pozwala na użycie jednego zestawu elementów protetycznych ("łączniki RB/WB") oraz upraszcza etapy protetyczne. Dodatkowo na implantach WB można utworzyć szeroki profil wyłaniania ("łączniki WB").

Nasze gabinety Parkowa zachęcają Państwa do zapoznania się u naszych lekarzy implantologów do leczenia wysokiej jakości implantami Straumann BLX. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom implantologicznym mogą Państwo odzyskać pełne uzębienie i sens życia.

Polecamy system implantologiczny Straumann BLX.

«powrót