+48.791653570

2022-10-31

Stymulator tkankowy Juvenus - na czym polega jego innowacyjność?


Stymulator tkankowy Juvenus - na czym polega jego innowacyjność?

Możliwość naturalnej biostymulacji komórek skóry kusi także pacjentów, którzy cenią sobie długotrwałe efekty oraz bardzo małą inwazyjność zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych. Preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym, stworzone na bazie polinukleotydów dają właśnie takie rezultaty. Jednym z najnowocześniejszych stymulatorów tkankowych zalicza się Juvenus Croma, wyprodukowany przez austriacką firmę specjalizującą się w produkcji strzykawek z kwasem hialuronowym.

Nowa linia Juvenus Croma została stworzona dla potrzeb osób, które borykają się z problemami skóry twarzy i ciała. Zabiegi z udziałem stymulatorów tkankowych dają efekt działania nawilżającego i antyoksydacyjnego oraz wzrostu produkcji fibroblastów, które prowadzą do zdecydowanej poprawy elastyczności skóry. Dostępne są dwa stężenia Juvenus Croma:

Na czym polega innowacyjność naszego stymulatora tkankowego Juvenus? Juvenus Croma ma formułę żelu i składa się z polideoksyrybonukleotydów (PDRN), mieszaniny deoksyrybonukleotydów o masie cząsteczkowej do 1500 kDa, tworzących długi łańcuch polinukelotydowy. Polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników, a ich makrocząsteczkowa budowa pełni funkcję ochronną dla skóry. Efekt nawilżenia daje hydrofilowa i polianionowa struktura, która idealnie umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu otrzymujemy intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne sprawiająć, iż nasza skóra staje się bardziej jędrna i lepiej nawilżona. Natomiast silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne zdecydowanie przyczyniają się do stworzenia idealnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, które przyczyniają się do przywrócenia elastyczności tkanek.

Zabiegi z użyciem Juvenus są mało inwazyjne i niemalże bezbolesne. Dzięki naturalnym składnikom nie uczula i może być stosowany w bezpieczny sposób do każdego rodzaju skóry. Zabieg ten można wykonać o każdej porze roku, dlatego zapraszamy do naszych gabinetów Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A. Więcej o zabiegach preparatami Juvenus przeczytają Państwo na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

«powrót