+48.791653570

2023-01-22

Wysokoestetyczne licówki E-MAX


Wysokoestetyczne licówki E-MAX

Nowoczesna stomatologia pozwala dentystom na zastosowanie najlepszych innowacyjnych rozwiązań w ich codziennej pracy. Także w gabinetach Parkowa stosujemy najnowsze technologie jak chociażby skaner wewnątrzustny 3Shape Trios 4 oraz innowacyjną stację EMS AIR FLOW Prophylaxis Master. Oczywiście w naszej ofercie nie może zabraknąć dbałości o estetykę i wygląd uzębienia naszych pacjentów, dlatego polecamy Państwu pełnoceramiczne licówki E-max.

Licówki ceramiczne E-max wykonane są z bardziej wytrzymałego materiału jakim jest porcelana E-max. Najważniejszą zaletą tego materiału jest jego wyjątkowa wytrzymałość oraz perfekcyjna estetyka. System E-max posiada doskonałą kompatybilność ceramiki z naturalnymi tkankami zęba, pozwala na trwałe i skutecznie uzupełnianie ubytków, ukrywanie różnych defektów estetycznych oraz zmieniać wielkość i kształt zębów, a także doskonale maskować przebarwienia. Założenie licówek w tym systemie gwarantuje Państwu naturalny, estetyczny wygląd oraz wysoką trwałość na lata.

System E-max to jeden z najpopularniejszych systemów materiałów ceramicznych na rynku. Producent do ich produkcji wykorzystał materiały dwukrzemowo-litowe charakteryzujące się znacznie wyższą wytrzymałością mechaniczną, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wszystkie te właściwości pozwalają na stosowanie bardzo cienkich warstw. Ponadto ceramika przepuszcza światło w podobny sposób, co naturalne zęby, dzięki czemu wiernie odwzorowuje ich kolor. Dzięki systemowi E-max nasi lekarze w małoinwazyjny i szybki sposób mogą skorygować wygląd zębów, sprawiając wrażenie praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą licówek EMAX na naszej stronie oraz w trakcie wizyt w gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Efekt estetyczny licówek E-max spełni marzenia o pięknym uśmiechu.

«powrót