+48.791653570

2023-03-23

Stymulatory tkankowe - jest ich wiele …


Stymulatory tkankowe - jest ich wiele …

Stymulatory tkankowe to substacje pobudzające naturalne procesy odbudowy skóry. Ich zastosowanie przynosi wyraźne efekty poprawy sprężystości i wyglądu twarzy, bez zmiany jej rysów.

Kolagen to tzw. białko młodości – produkowane przez nasz organizm i które jest jednym z głównych składników tkanki łącznej. Jest budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka.

  1. Utrzymanie gładkości, elastyczności, dobrego napięcia I nawilżenia skóry.
  2. Prawidłowe funkcjonowanie stawów I szybsze gojenie ran.
  3. Zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych.

Kwas hialuronowy i aminokwasy

Innowacyjne łączenia wysoko oczyszczonego HA z innymi aktywnymi składnikami, jak aminokwasy, witaminy, peptydy, minerały, czy koenzymy o działaniu synergicznym.

  1. Przywrócenie struktur i jędrności skóry.
  2. Poprawa sprężystości, elastyczności i nawodnienia.

Polinukleotydy

Ze względu na swoje działanie ochronne I antyoksydacyjne, zmniejszają uszkodzenia komórkowe i wspomagają odnowę komórkową i regenerację tkanek.

Fragmentaryczny kwas hialuronowy

W procesie produkcji kwas hialuronowy podlega fragmentacji, a powstale w ten sposób fragmenty, precyzyjnie oddziałują na konkretne receptory w skórze (CD 44), stymulując produkcję właściwego kolagenu typu III.

Hydroksyapatyt wapnia

Hydroksyapatyt to minerął z grupy fosforanów wapniowych I tworzy “rusztowanie” kości I zębów. W kontakcie ze skórą zaczyna uwalniać jony wapnia, jest to sygnał dla komórek do inicjowania działań regeneracyjno-naprawczych w skórze.

  1. Dodaje objętości skórze.
  2. Ujędrnienie wiotkiej skóry ramion, brzucha czy ud.
  3. Rewitalizacja skóry szyi, dekoltu I dłoni.

Kwas L-polimlekowy

Cząsteczki kwasu L-polimlekowego zaczynają pracować w głębszych warstwach skóry I pracują wieloetapowo, aby zastymulowac naturalną reakcję organizmu. Dzięki temu, preparaty charakteryzują się przedłużonym działaniem, nawet do 2-3 lat!

W gabinetach Parkowa dysponujemy większością dostępnych ma rynku stymulatorów tkankowych renomowanych firm o sprawdzonym działaniu pobudzającym tworzenie kolagenu.

«powrót