+48.791653570

Innowacyjne peelingi chemiczne hiszpańskiego Laboratorium Mesoestetic®

Mesoestetic to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej.

Laboratorium Mesoestetic® zostało utworzone w Barcelonie 25 lat temu. Jest liderem w dziedzinie medycyny estetycznej, opracowało innowacyjną gamę peelingów przeznaczonych do zabiegów silnie regenerujących skórę. Peelingi dermatologiczne pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd. Dermatologiczne peelingi chemiczne Mesopeel Mesoestetic® zarejestrowane są jako wyroby medyczne klasy I.

Rekomendujemy serie zabiegów:

Kwas TCA, Kwas modified JESSNER Seria: 1 do 4 zabiegów w odstępie min. 2 tyg
Podtrzymująco: 1-2 zabiegi w roku
Kwas migdałowy Seria: 4 do 6 zabiegów w odstępie min. 2 tyg
Podtrzymująco: 4 zabiegi w roku
Kwas salicylowy Seria: 4 do 6 zabiegów w odstępie min. 2 tyg
Podtrzymująco: 4 zabiegi w roku
Kwas mlekowy Seria: 4 do 6 zabiegów w odstępie min. 2 tyg
Podtrzymująco: 4 zabiegi w roku

MESOPEEL TCA 15%-30%

Kwas TCA- kwas trójchlorooctowy to pochodna kwasu octowego. W zależności od stężenia powoduje słabsze lub silniejsze złuszczanie się naskórka, dzięki czemu skóra ulega rewitalizacji - następuje stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.

Peeling TCA jest najsilniejszym kwasem organicznym stosowanym do zabiegów złuszczania naskórka. Polecany dla skór ze zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi jak również do skóry z widocznymi oznakami starzenia, skór o ziemistym zabarwieniu, zwalczania objawów foto starzenia i widocznych zmarszczek.

Wskazania:

KWAS MODIFIED JESSNER - kwas salicylowy 14%, kwas mlekowy 14%, kwas cytrynowy 8%

Peeling o szerokim zastosowaniu - starzenie skóry, nierówny koloryt,przebarwienia.

Dzięki złożonej formule peeling ten reguluje pracę gruczołów łojowych,wspomaga usuwanie zaskórników, działa złuszczająco i odmładzająco, rozjaśnia koloryt i poprawia nawilżenie skóry.
Dzięki zawartości kwasu mlekowego stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej, dzięki temu skóra staje się grubsza, jędrna i bardziej sprężysta. Kwas mlekowy działa również keratolitycznie, przeciwzapalnie i wybielająco - hamuje proces melanogenezy przez inhibicję aktywności tyrozynazy.

Peeling mimo złożonego składu jest dobrze tolerowany przez wrażliwe skóry naczyniowe.

Wskazania:

MANDELIC PEEL 30% KWAS MIGDAŁOWY

Profesjonalny peeling chemiczny wykazujący działanie ujędrniające oraz wygładzające.

Wyraźnie poprawia jędrność przywracając skórze elastyczność i sprężystość. Podnosi poziom nawilżenia i sprawia że skóra odzyskuje blask i promienność. Wygładza fakturę skóry poprzez redukcję zmarszczek i rozszerzonych porów. Usuwa płytkie przebarwienia.
Zabieg przeznaczony również dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień oraz z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

Wskazania:

Efekty stosowania:

Skóra zyskuje zdrowy koloryt i naturalny blaski, następuje redukcja powierzchniowych przebarwień, drobnych zmarszczek, ściągnięcie porów i wygładzenie powierzchni naskórka, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych.

SALICYLIC PEEL 20% KWAS SALICYLOWY

Profesjonalny peeling chemiczny o silnym działaniu oczyszczającym, normalizującym oraz bakteriobójczym.

Redukuje przebarwienia, powierzchowne zmarszczki, zmiany trądzikowe oraz zwęża rozszerzone pory.
Działa normalizująco na pracę gruczołów łojowych, wygładza powierzchnię skóry oraz wyrównuje jej koloryt.

Zabieg przeznaczony głównie do skóry z objawami trądziku i/lub zmianami potrądzikowymi (blizny, przebarwienia), rogowaceniem okołomieszkowym.

Wskazania:

LACTIC PEEL 30% KWAS MLEKOWY

Profesjonalny peeling chemiczny o intensywnym działaniu nawilżającym.

Kwas mlekowy delikatnie złuszcza, wyrównuje nierówności skórne oraz redukuje powierzchowne przebarwienia. Zabieg polecany przede wszystkim dla osób z odwodnioną, pozbawioną blasku skórą oraz z objawami starzenia.
Idealnie koryguje niedoskonałości skóry dojrzałej.Jest bardzo dobrze tolerowany nawet przez wrażliwe skóry naczyniowe.

Wskazania:

Peelingi chemiczne - samodzielna procedura zawierająca przygotowanie skóry, zabieg właściwy, maska pozabiegowa.

Kwas TCA, Kwas modified JESSNER 220 zł
Kwas migdałowy 200 zł
Kwas salicylowy 200 zł
Kwas mlekowy 200 zł

Jeśli po peelingu wykonuje się inny zabieg medycyny estetycznej koszt peelingu:

Kwas TCA, Kwas modified JESSNER 170 zł
Kwas migdałowy 150 zł
Kwas salicylowy 150 zł
Kwas mlekowy 150 zł

Pielęgnacja domowa:

Po kuracji pilingami chemicznymi skóra jest bardzo wrażliwa i podatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dlatego należy stosować odpowiednie preparaty przyspieszające regenerację naskórka, chroniące przed promieniowaniem uV i zapewniające skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

W okresie rekonwalescencji po zabiegu należy stosować Krem regenerujący zalecony w gabinecie. Krem aplikować na skórę 2 razy dziennie (rano i wieczorem) lub bez ograniczeń doraźnie, gdy tylko istnieje taka potrzeba. Można stosować również pozabiegową maskę regenerującą np. Anti-Stress Face mask.
Przez okres minimum 30 dni po wykonanym zabiegu należy stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną w postaci kremów z filtrem SPF 30.