+48 791 653 570

  Stomatologia dziecięca

gabinet stomatologiczny Stargard Dzieci, to nasi wyjątkowi i najdzielniejsi pacjenci, którym zapewniamy przyjazne i bezstresowe wizyty.

Ważną rzeczą w "edukacji stomatologicznej" dzieci jest przełamanie niechęci przed wizytą u dentysty i samym leczeniem. Młody pacjent zanim będzie miał na tyle odwagi, aby usiąść na fotelu stomatologicznym, powinien zapoznać się z gabinetem, jego wyposażeniem i personelem tak by czuć się pewnie i swobodnie.

Na pierwszej wizycie adaptacyjnej dziecko zapoznaje się z nowym otoczeniem. W ten sposób stopniowo przyzwyczajamy najmłodszych do obecności lekarza, gabinetu i narzędzi stomatologicznych. Podczas tej wizyty nie wykonujemy żadnych zabiegów poza badaniem stanu uzębienia i jamy ustnej.

Do dyspozycji Państwa dzieci pozostaje profesjonalnie przygotowany, miły, wyrozumiały i cierpliwy personel. Za nasz największy sukces uważamy, kiedy dziecko nie płacze podczas zabiegu i chętnie wraca do swojego lekarza dentysty.

Uzupełnienia zębów mlecznych są w pięknych i lubianych przez dzieci kolorach. Dziecko uczestniczy w wykonywaniu plomby i doborze koloru. Po każdym zabiegu dla każdego malucha przewidziane są atrakcyjne nagrody za odwagę.

Naszym najmłodszym Pacjentom proponujemy: