+48 791 653 570

  Nasz Zespół


Karolina Węsierska

Lekarz dentysta, dr n. med., specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej

Karolina WęsierskaKarolina WęsierskaKarolina Węsierska
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2006 roku związana z Zakładem Stomatologii Dziecięcej PUM, gdzie przyjmuje małych pacjentów i uczy studentów. W roku 2012 obroniła pracę doktorską na temat: "Stan narządu żucia i potrzeby lecznicze chorych na nerwiakowłókniakowatość typu 1". W 2014 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Jest członkiem towarzystwa IAPD (International Association of Paediatric Dentistry). Ma świetny... więcej»

Marta Dominiczak-Tyrpa

Lekarz dentysta

Marta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-Tyrpa
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z roku 2007. Interesuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Zawsze uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do pacjentów. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach stomatologicznych. Prywatnie pasjonuje się narciarstwem i lekkoatletyką. ... więcej»

Renata Samulak-Zielińska

Lekarz dentysta, dr n. med., specjalista z zakresu periodontologii

Renata Samulak-ZielińskaRenata Samulak-ZielińskaRenata Samulak-Zielińska
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2004 roku. W 2007 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, zaś w 2013 roku tytuł specjalisty periodontologii. Interesuje się leczeniem regeneracyjnym w chorobach przyzębia a także estetyką tkanek miękkich wokół zębów i implantów. ... więcej»

Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Lekarz dentysta

Jadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-Ilcewicz
W 2009r. uzyskała z wyróżnieniem dyplom technika dentystycznego. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym również z wyróżnieniem. Finalistka Międzynarodowego Konkursu Anatomicznej Odbudowy Zębów Techniką Warstwową wg Lorenzo Vaniniego. Praca stomatologa sprawia jej ogromną przyjemność. Chętnie współpracuje z małymi pacjentami, jak i dorosłymi. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 następne »