+48 791 653 570

  Nasz Zespół


Marta Dominiczak-Tyrpa

Lekarz dentysta

Marta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-Tyrpa
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z roku 2007. Interesuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Zawsze uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do pacjentów. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach stomatologicznych. Prywatnie pasjonuje się narciarstwem i lekkoatletyką. ... więcej»

Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Lekarz dentysta

Jadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-Ilcewicz
W 2009r. uzyskała z wyróżnieniem dyplom technika dentystycznego. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym również z wyróżnieniem. Finalistka Międzynarodowego Konkursu Anatomicznej Odbudowy Zębów Techniką Warstwową wg Lorenzo Vaniniego. Praca stomatologa sprawia jej ogromną przyjemność. Chętnie współpracuje z małymi pacjentami, jak i dorosłymi. ... więcej»

Patrycja Petruk

Lekarz dentysta

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2018-2021 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Poradni Periodontologii Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej PUM. Od 2019 roku naucza studentów w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Przedklinicznej i Endodoncji Przedklinicznej PUM. W pracy zawodowej interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i periodontologią. Do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem i empatią. ... więcej»

Marta Kaca

Asystentka stomatologiczna

Marta KacaMarta KacaMarta Kaca
Bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Asystuje do zabiegów, jest odpowiedzialna za sterylizację i dba o czystość. Opowiada za pierwszy kontakt z naszymi pacjentami, umawia na kolejną wizytę i zawsze chętnie służy pomocą. Prywatnie interesuje się Iberystyką. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 następne »