+48.791653570

Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej, kierownik placówki

Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

W 2004 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Jest lekarzem pełnym pasji i zamiłowania do swojego zawodu. Specjalizuje się w zabiegach szeroko rozumianej stomatologii estetycznej i chirurgii wyrostka zębodołowego.

Od 2009 roku jest specjalizantką na wydziale periodontologii w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, pogłębiając swoje zainteresowanie chirurgią w zakresie zabiegów przywracania estetyki i funkcji tkanek wyrostka zębodołowego i kości.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonali również podczas licznych szkoleń praktycznych, kursów i konferencji międzynarodowych (patrz certyfikaty). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Od kilku lat zajmuje się także medycyną estetyczną twarzy. Wykonuje zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, jak również powiększania ust. Swoje umiejętności w tym zakresie doskonali pod okiem m.in. takich ekspertów jak dr Robert Chmielewski z kliniki VitaMed w Warszawie.

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Prywatnie pasjonuje się narciarstwem zjazdowym oraz żeglarstwem.

«powrót