+48.791653570

2020-01-30

Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie


Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie

Gabinety Parkowa polecają Państwu dermatologiczne peelingi chemiczne Mesopeel Mesoestetic®. Peelingi te są nowością w naszej ofercie z zakresu medycyny estetycznej. Nasza kadra lekarska ciągle podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, dlatego możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w jakie stosuje się w światowej czołówce. Cieszymy się, że nasze zabiegi mogą pomóc Państwu w odbudowie zdrowia i urody.

Dermatologiczne peelingi chemiczne Mesopeel Mesoestetic® to wyroby medyczne klasy I, które potwierdzone są badaniami i certyfikatami jakości. Peelingi mają zastosowanie w dermatologii, kosmetologii, jak i w medycynie estetycznej. Dzięki innowacyjnej formule można zauważyć szybkie, długotrwałe i kumulatywne efekty terapeutyczne.

Nasza oferta zawiera serię następujących zabiegów:

Na naszej stronie w zakładce oferta - Innowacyjne peelingi chemiczne hiszpańskiego Laboratorium Mesoestetic®- znajdą Państwo opisy polecanych przez nas zabiegów. Przeczytają Państwo także o wskazaniach do wykonania poszczególnego peelingu.

Zachęcamy Państwa do stosowania peelingu z innymi zabiegami medycyny estetycznej.

Więcej informacji udzielimy Państwu podczas wizyty w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A, tel. +48 91 30 787 30.

Polecamy.

«powrót