+48.791653570

2020-12-27

Czym jest peeling chemiczny?


Czym jest peeling chemiczny?

Peeling chemiczny to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej w gabinetach kosmetycznych i stomatologicznych. Polega na złuszczeniu martwego naskórka za pomocą odpowiednio dobranych substancji chemicznych, które odpowiednio dobrane do naszego rodzaju skóry mogą pomóc na wiele dolegliwości. Wskazania do zastosowania peelingu chemicznego to m.in.:

Peelingi chemiczne idealnie nadają się do oczyszczania i odświeżania naszej skóry, tym samym nadając jej nowego blasku. Największą korzyścią korzystania z tego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej jest odmłodzenie, nawilżenie i ogólna poprawa kondycji skóry. Do przeciwskazań do wykonania peelingu chemicznego do których zalicza się m.in. ciąża, aktywna opryszczka, czyli zmiany wirusowe, choroby autoimmunologiczne czy alergia na składniki preparatu.

Do wykonania peelingu chemicznego używa się odpowiednich preparatów w postaci kwasów, które są bezpieczne i osiągają zamierzony efekt. W Gabinetach Parkowa stosujemy innowacyjną gamę peelingów dermatologicznych, przeznaczonych do zabiegów z zakresu dermatologii - Mesopeel Mesoestetic®, które zarejestrowane są jako wyroby medyczne klasy I. Ponadto ich skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami i certyfikatami jakości.

W zakładce oferta - Innowacyjne peelingi Mesoestetic - zapoznają się Państwo z najważniejszymi informacjami o naszych peelingach chemicznych hiszpańskiego Laboratorium Mesoestetic®. Podajemy przykładowe serie zabiegów takimi kwasami jak:

Na naszej stronie znajdą Państwo także opisy działania naszych kwasów oraz ich wskazania i efekty ich zastosowania.

Zima to najlepszy moment na wykonanie tego typu zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ nasza skóra jest najmniej wystawiona na działanie promieni słonecznych. Zapraszamy Państwa do Gabinetów Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A do skorzystania z zabiegów silnie regenerujących skórę.

Więcej informacji o działaniu peelingów chemicznych udzielimy Państwu pod numerami telefonów: tel. +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Polecamy.

«powrót